Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem tudok eligazodni az...

Nem tudok eligazodni az érzéseimen?

Figyelt kérdés
Egyetemen van egy srác, akivel ugyan nem ismerjük egymást, de én tudom a nevét. Eléggé az ellentétemnek tűnik, de egyre jobban kezd megtetszeni. Nem tudom mit kezdjek ezzel az érzéssel. Ti mit tennétek? Vagy hogy tudjam meg, ő szimpatizál- e velem?

2019. okt. 11. 21:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%

És ugyanott lesztek gyakornokok vagy miért a Munkahely témakör?


Egyébként szokásos tini ábránd, felépítesz egy álomképet róla, ami nem a valóság. Beszélj vele

2019. okt. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Jézusom, de jól megfogalmaztad. Ez egy ábránd. Hogy felejtsem el?

Azért ez a témakör, mert minket egyetemen Kollégáknak hívnak, pl a kollégájuk mondta...stb

2019. okt. 11. 22:10
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Csoporttárs vagy csak egyetemen látsz néha?
2019. okt. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csoporttarsak vagyunk:)
2019. okt. 11. 22:15
 5/14 anonim ***** válasza:
19%
Legjobb tanácsadó az te magad vagy.
2019. okt. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De most tanácstalan vagyok.:( Eszrevettem eleg sokszor latjuk egymast, de ez azert van, mert mindig figyelem es ezert tunik fel. Lehet mast is latok ennyiszer egy heten csak nem tulajdonitok neki jelentoseget.
2019. okt. 11. 22:27
 7/14 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, ha vonz:) Aztán ha bátortalan vagy, akkor nem feltétlen kell, hogy tudja, hogy bejön neked, de mondjuk pl ha intelligens , akkor tudja a helyén kezelni a dolgokat, és pl nem fog kiakadni, ha mondjuk te nem vagy esetlegesen az ő esete. :)
2019. okt. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

* márhogy nem érezné magát kínosan a továbbiakban pl még akkor se ,ha te nem jössz be neki


De ha pl nem vagy biztos magadban, hogy kapcsolatot szeretnél veel, vagy, hogy érdemes lehetne megpróbálni, akkor inkább addig ne is utalj rá neki, tehát addig ne is tudja rólad szerintem inkbáb.

2019. okt. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De fogalmam sincs, hogy lehetne odamenni hozzá. Mindig társaságban van. Tudnál rekonstruálni egy helyzetet?
2019. okt. 11. 22:43
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát keresd azt a pillanatot, amikor nem tarsasagban van
2019. okt. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!