Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez igazságos a tanárral szemben?

Ez igazságos a tanárral szemben?

Figyelt kérdés

[link]


Lányok-fiúk véleményei egyaránt érdekelnének.


2019. okt. 14. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Igen. Én is dühös vagyok a kis taknyokra, akik nem tudnak viselkedni, de egy tanárnak ezt tudnia kell normálisan kezelnie.
2019. okt. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tehát nem eltörte.
2019. okt. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem igazság. Egyben gáznak tartom azt is, hogy amilyen diákok vannak, lassan már veszélyességi pótlék járna a tanároknak.
2019. okt. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3., ez így van. Nem csoda, hogy tanárhiány van.
2019. okt. 14. 20:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem direkt törte el, szerintem nem igazságos.


A szülőknek meg kellene nevelniük a gyerekeiket.

Olyan, mintha a szülő dolga csak a gyerek csinálás és anyagi finanszírozása lenne, a többi - gyereknevelés - pedig mindenki másé, a társadalomé. Nem az iskola dolga kellene hogy legyen a fegyelmezés, normális viselkedés megtanítása. Ezt otthon kellene, a szülőnek belenevelnie a gyerekbe...csakhogy a mai szülők képtelenek a gyereknevelésre.

2019. okt. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért ismerek olyan mai szülőket, akikkel nagyon rendesen nevelik a gyerekeiket, csak hát vannak olyanok, akik egyáltalán nem.
2019. okt. 15. 10:22
 7/8 A kérdező kommentje:
Akartam írni: "akik".
2019. okt. 15. 16:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Vannak, csak ritka. Én pl egy kezemen megtudnám számolni hány normális szülőt ismerek.

A legtöbb fiatal rokonom is olyan, hogy nem neveli a kölyköt. "Arra van az iskola". Köszönni nem tudnak tizenx évesen.

2019. okt. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!