Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak? Kimossam vagy...

Tottooo kérdése:

Mit csináljak? Kimossam vagy ne a story lent.

Figyelt kérdés
Ma elmentunk ebédelni az osztálytársaimmal suli után az ebédlőbe. Most kerültem középiskolaba tehát új osztálytarsak. Aztán véletlenül két osztálytársamat leontottem egy kis levessel. (a storyba ne menjünk bele most). Én tényleg próbáltam bocsánatot kérni de ők le se szarták, csak ott szidtak engem hogy milyen fa@z vagyok.Aztan mentem ház de ők meg néhány osztálytársaim utánam jöttek. Az egyik mondta hogy vigyem ház a pulóveret hogy kimossam. Egyből német mondtam de addig mondták hogy végül belementem. Többen voltak én mit tudtam volna csinálni.Nem szeretek verekedni egyáltalán meg hát nem is vagyok egy kigyurt állat de azért egy nádszal se vagyok. De nem akartam vele verekedni mert ha lever akkor végem. Szóval hazavittem a pulcsit de most nem tudom hogy mit csináljak.

2019. okt. 16. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát mosd ki, ha már hazahoztad. Bár én ezt, bunkóság ide vagy oda, magamtól ajánlottam volna fel, aztán vagy elfogadják vagy nem.
2019. okt. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ez megaláztatás.Nagyon szarul esett. Aztán azt fogják hinni hogy bármit megcsinálhatnak velem.
2019. okt. 16. 17:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az meg elég gyenge próbálkozás, ha holnap azzal akarsz kemény lenni, hogy visszaadod koszosan. Irtóra kicikiznének. Az meg mellesleg már akkor kiderült, hogy nem mersz nekik nemet mondani, mikor hazavitted azt a pulcsit...

Úgy lett volna korrekt, ha ott helyben megmondod, hogy “nagyon sajnálom, kimossam esetleg otthon?” Ezután pedig szépen elengeded a füled mellett a további pattogást. Sajnos ezek kiszemeltek. Azért mondom, hogy a pulcsit tisztán vidd vissza, mert egyrészt mégiscsak te öntötted le (még ha nem is direkt), másrészt meg mert akkor nem mehetnek műmájerkodni a tanár elé esetleg, hogy “jajj, nézze meg, XY ezt csinálta a cuccaimmal”. A következő csicskítás alkalmával pedig határozottan mondj nemet az első mondatnál. Ha félsz tőlük, akár azt is lehet, hogy nem jársz egy darabig egyedül, mert ezek a szurikáták csak addig bátrak, amíg egy ember ellen kell kiállniuk.

2019. okt. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazad van ez a legjobb megoldás. Köszönöm
2019. okt. 16. 17:39
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mosd ki, ilyen egyszerű.
2019. okt. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

ezt tényleg felajánlhattad volna, hogy kimosod, nincs ebben semmi szégyen.

ha szemetek veled, akkor viszont kerüld őket a jövőben.

2019. okt. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Végülis kimostad és minden rendben volt? Bízom benne, hogy pozitívan záródott a félreértés. Üdv!
2019. okt. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen meg is köszönte. Nagyon jól alakult, nem volt semmi gond. Nagyon szépen köszönöm megegyszer.
2019. okt. 17. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!