Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem gáz, ha valaki az egész...

Nem gáz, ha valaki az egész osztályt meghívja magukhoz?

Figyelt kérdés

Az egyik évfolyamtársam nyáron elköltözött az anyjához. Előtte nagyon sokáig az apjával élt.

Az anyjának a férjét utálja, de gazdag a csávó és most épített egy vidéki házat, ahol lovakat kezdtek tartani. Az évfolyamtársam a beköltözésük utánra egyből meghívta az egész osztályát oda bulizni. Ingyen lovaglás, bográcsozás, este buli.

Közben a barátnőmtől, aki ugyanebbe az osztályba jár megtudtam, az apjának nem is szólt róla, pedig hónapok óta tervezte ezt a bulit az új házba. Az apja az osztályfőnöktől tudta meg a fb-én, ahol a tanár ráadasul a ott szülőknek mond köszönetet, mintha nem tudná, hogy az az anyja és a csávója, nem az apja.

Nekem eleve eszembe se jutna a vadiúj házunkba az egész osztályt meghívni, nem olyan, mintha csak fel akarna vágni?


2019. okt. 24. 17:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Süt minden szavadból a féltékenység.
2019. okt. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz.
2019. okt. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ugyan félreértettél 1-es :-D. Nekünk úszómedence van a kertünkben és szauna a garázs szinten (elég elit a sulink és a többség a tehetős szülők gyermeke), csak épp soha nem hívnàm meg az egész osztályomat, eleve van akikkel rosszban vagyok, másokat nem sokra tartok. Akik a barátaim, haverjaim azok voltak már ittalvós bulikban. Csak az évfolymatársam eddig köztudottan nem kedvelte a pasit és most meg csak, mert a csávó épített egy házat és vett lovakat, egyből odahívja az egész osztályt úgy, hogy van 3 barátja az osztályban a többiekkel meg alig jön ki. Igen szerintem gáz, de épp azért kérdezem, mert lehet én látom rosszul. És az apjának se mondta el, ez is fura, mintha titok lenne.
2019. okt. 24. 17:31
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz.

Honnan tudod, hogy nincs velük jóban, vagy nem szeretne jóban lenni? Hidd el, ezerszer jobb, mintha rosszban lenne az osztálytársaival. Velük van összezárva minden hétköznap, hosszú órákon keresztül, évekig. Szerintem ezek után egyáltalán nem baj, ha meghívja őket bulizni. :)

2019. okt. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Főleg ilyen helyen, ahol elférnek rendesen. Jó buli lehet.
2019. okt. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Inkább jófejség, hogy az egész osztalyt meghívta és nem csak azokat akkikel jóban van. Így senki nem erzi kirekesztve magát.
2019. okt. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
#3 ez semmi, nekem 6 lakásom van bp-n és 2 nyaralóm a balatonnál. Meg van egy LS lexusom, 2 volvom (s80 és v60) és egy régebbi ml mercim. Úszómedence a nyaralóimban is van, szauna is van az egyikben.
2019. okt. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan osztálytársam aki a kistestvérének a baba bulijára hívott meg mindenkit, mindenkinek vinni kellett valami kis ajándékot.

Azt is meghívta akit zaklatott, megalázott folyamatosan.

Azt is akivel addig szóba sem állt.


Tehát én az ilyeneket kicsit furának tartom.

2019. okt. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

7-es lehet rosszul fogalmaztam (a szuleime, nyilvan nem az enyem, csak en is itt lakom), nem kell gunyolodni.

8-as: ha jól ertem egy egész osztály vitt fejenként egy játékot? Az igen!

Ügyes, a kistesónak egy fél évig biztos nem kellett játékot venniük :-).

2019. okt. 28. 01:17
 10/12 anonim ***** válasza:

nem gáz, mindenki olyan bulit, meg azokkal szervez, akivel akar.

mondjuk azt nem értem, miért kellett volna az apukáját meghívnia a volt felesége és annak élettársa új házába xd

az ofőt meg egyáltalán nem értem, mit üti bele az orrát ilyen dolgokba, hogy értesíti az apukáját a buliról xd mi köze hozzá, örüljön, ha meghívták :D én tuti nem hívtam volna.

2019. okt. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!