Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Minden osztálytársatokat...

Minden osztálytársatokat visszaigazoljátok Facebookon? Vagy van kizáró ok?

Figyelt kérdés
Bejelöltem egy fiút az osztályból, azt aki tetszik,vártam hogy visszajelöljön, de nem tette meg,de láttam,hogy a többieket visszaigazolta,ami nagyon bosszantó. Szerintetek engem miért nem igazolt vissza?
2019. okt. 26. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenkit vissza szoktam igazolni egy osztályból, hiszen együtt vagyunk heti ötször. Ha csak téged nem igazolt vissza, az elég fura, de szerintem engedd el, nem érdemes ezen emésztened magad. :)
2019. okt. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem jelöltem vissza vagy kettőt azért mert nem is szoktunk beszélni nem is bírom őket 🤭
2019. okt. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azokat nem jelölök vissza,akiket útáltam.
2019. okt. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Velem is ez van://
2019. okt. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam visszajelölni azokat akikkel nem beszélgetek/nem érdekelnek semmilyen szinten.
2019. okt. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Bejelölni nem szoktam senkit, mert nem igazán foglalkoztat a dolog, de ha valaki engem jelöl be és ismerem személyesen, azt visszajelölöm, attól függetlenül, hogy mennyit beszélünk/nem beszélünk. Bár így belegondolva, talán egy volt osztálytársam van, akit nem jelölnék vissza, mert vele nagyon rossz volt a kapcsolatom :/
2019. okt. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Az a gond nálam, hogy mindebkit visszajelöl, azt is, akivel kevesebbet beszél mint velem. És ez ilyen wtf?
2019. okt. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

én mindenkit visszajelölök, hisz csak így lehet egymásnak segíteni. pl. ha pont azok se voltak suliban, akikkel jóban vagyok, akkor kiktől kérjem el?

mondjuk nálunk csak fiúk vagyunk, elég jól összerázódtunk.

2019. okt. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!