Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Folyton piszkálják miatta az...

Folyton piszkálják miatta az iskolában mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok.

Meg kisbaba voltam amikor el vesztettem a szüleimet autó balesetben. 3 éves koromig nevelő intézetben éltem amikor is örökbe fogadott egy meleg pár és azóta is velük èlek külföldön .

Los Angelesben lakunk . Ide is járok jelenleg közép iskolába. Ahol igazából sokkal nehezebb a dolgom mint hittem mivel az óvodában és az általános iskolában egyátalán nem zavart senkit hogy kik a szüleim . itt viszont ez miatt ki közösítenek és folyton piszkálnak . Alig beszél velem valaki a suliban .

Igazàbol nem értem miért hiszen én nem szégynelem hogy kik a szüleim sőt teljes szívemből szeretem őket és mindig hálás leszek nekik mert meg mentetek az árva háztól és tényleg úgy szeretnek mint a saját gyereküket .Engem csak az zavar hogy ez 2019 -ben a 21.században nem képesek el fogadni az emberek és ez miatt bántanak másokat .

Fogalmam sincs hogy mit kellene tennem vagy hogy lehet e egyátalán valamit is kezdeni a helyzettel ?



2019. nov. 1. 16:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

És ez igaz is?

lA- böl írsz ki kérdést a gyakorira, és szivárvány családban is élsz.

2019. nov. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
elég meseszerű
2019. nov. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Jelenleg nem LA-Ben vagyok hanem magyar országon a fogadott nagymamámnál és innen öröm ki a kérdést mert kint Amerikában semmilyen magyar oldalt nem nyit meg .

Igen szivàrvány család mert így hívják . De a kérdésemre nem kaptam érdemes választ így nem sokat segítettél .

2019. nov. 1. 16:17
 4/18 grafno ***** válasza:
74%
Ha ott élnek kisbabakorom óta akkor angolul tettem volna fel a kérdést egy angol oldalon... De lehet ha mulattok a szülők akkor érthető a piszkalas esetleg egy Stan és pan mulatto verzió esetén.
2019. nov. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
megkerdezhetem te roma vagy?
2019. nov. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nem vagyok roma és a szüleim magyarok így magyarul beszélnek velem.

És mint írtam a kérdésben nem kisbaba koromban fogadtak örökbe 3 éves voltam akkor már tudtam beszélni magyarul mivel meg itt èltem utána költöztem ki velük.

Már miért tettem volna fel angolul a kérdést mikor ez egy magyar oldal ?

2019. nov. 1. 16:41
 7/18 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Tudom mi a szivárvány család.


De itt van egy csomó kérdés, hogy az amerikaiak mennyivel masabbak.

Ezt olyan magyarok írják akik kint laknak.

Sokan ott is élnek.


Ha véletlenül igaz,azt javaslom, hogy valami amerikai oldalon tedd fel a kérdésed.

Többre mész.

Vagy menj iskola pszihologushoz

2019. nov. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Fejezd be a trollkodást...
2019. nov. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
A Amerikában más a hozzá állás teljesen viszont a gyereket kegyetlennek tudnak lenni egymással ha egy kicsit is ki tűnik az átlagból . Ez saját tapasztalat. Én is azt mondom átlagban normálisabbak de mint mindenhol itt is van kivétel.Inkább úgy mondanám a felnőttek a normálisabbak és nem a gyerekek akik ugyan úgy el ítélik egymást mint pl Magyarországon .
2019. nov. 1. 16:50
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Amerikából nem lehet megnyitni magyar oldalakat, tényleg? Mi ennek az oka, mi történik ha megpróbálod, miket ír ki, milyen hibaüzeneteket? ...
2019. nov. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!