Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti szoktatok osztálytalálkozót...

Ti szoktatok osztálytalálkozót szervezni?

Figyelt kérdés

Ha igen, el szokott jönni rá mindenki?

Akik nem járnak el, milyen okokból maradnak távol?


2019. nov. 2. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam szervezni és nem is megyek el rá.

Oka: egyszerűen nem érdekelnek a volt osztálytársak, aki fontos azzal tartom a kapcsolatot.

23F

2019. nov. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Általános iskolásat szoktunk, de arra sem jön el mindenki, nem emlekszem már a teljes létszámra, de abból kb. 10en szoktunk ott lenni. Középiskolás nem.volt és szerintem nem is lesz. Már a szalagavató is nagy vita volt, abszolút.nem.volt összetartó banda. Az osztályfőnök benne van a facebookos csoportba, már felvetette hogy jó.lenne rendezni, de senki sem vállalja fel ezt a szerepet. 2 ev mulva lesz 10 éve, hogy elballagtunk onnan
2019. nov. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem, mert megvan erre a stabil ember.

Aki nem jön el: nem ér rá vagy nem érdekli.

Én sem megyek el mindig. Vagy nem érek rá, vagy olyan a hangulatom - meg azt is meg szoktam nézni, kik mennek és kik írják azt, hogy nekik az adott időpont nem jó.

2019. nov. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szoktak szervezni, de jó h csak ritkán. Nem megyek el, mert nem szeretnék olyanokkal találkozni, akik bántottak, csúfoltak engem. Tisztelet annak a pár kivételnek!
2019. nov. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem szoktam szervezni, eljárni sem. 1 alkalommal értesültem róla, hogy valaki szervezne ilyet, de elakadt az egész - lehet, hogy csak nálam, lehet, hogy nem is lett belőle semmi sem.
2019. nov. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam, általában minden osztályban szokott lenni egy ember, aki anno is mindent szervezett, általában ők vállalják ezt a feladatot magukra.

Nekünk áltsulis nem volt, középsulis egyszer, de jövőben sztem egyikre se szeretnék elmenni, ha lenne, akkor sem.

2019. nov. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe nem jutna szervezni.


Általános iskolás egyszer volt, eljött nagyjából a banda harmada. Azok akik amúgy is minden nap együtt vannak.


Középsuliban volt 1-2 megszállott, aki szinte hetente szervezett egyet. Aztán eltelt az 5 majd a 10 éves is, és soha nem volt semmi.


Engem egész egyszerűen nem érdekel kivel mi lett mert már akkoriban sem volt semmilyen kapcsolatunk.

2019. nov. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
10 éves érettségi találkozónk volt.Csak 2-en hiányoztak. Egyik épp külföldön volt,a másik a szülészeten.
2019. nov. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nálunk az iskola szokott szervezni közös érettségitalálkozót a kerek évfordulót (5, 10, 15, stb.) ünneplő osztályoknak, ezenkívül az osztályból bizonyos társaságok szoktak összejárni. A közös iskolain voltam egyszer, meg néhány emberrel, akivel jóban voltam tartom a kapcsolatot, de ennyi.

Akik nem jönnek az főként azért van, mert nem volt jó kapcsolatuk az osztálytársakkal, tanárokkal, vagy külföldön élnek már.

2019. nov. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Metionin ***** válasza:
100%
Én nem szoktam, örülök ha nem kell velük többet találkozni. Általános iskolásról nem is tudok hogy lett volna, gimisről meg utólag tudtuk meg én és egy volt osztálytársam akivel egy szakra jártunk egyetemen, hogy volt. Azóta már lehet hogy volt újra de őszintén szólva nem érdekel.
2019. nov. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!