Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti szoktatok bárkivel is...

Ti szoktatok bárkivel is beszélni az iskolai szünetekben a közvetlen családon kívül? Akárhogy-személyes telefon net?

Figyelt kérdés

Itt az őszi szünet (itt volt....) és ez is úgy telt ahogy kb az összes szünet hogy a közvetlen családon kívül (szülők) senkivel egy szót se beszéltem. Se személyesen se telefonon se neten se sehogy.

Múlt hét pénteken kiléptem az iskola kapuján és azóta egy szót se senkihez. Engem nem keres senki, én nem keresek senkit így marad ami van-a semmi.

Más is így van ezzel?


2019. nov. 3. 17:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%

Én a barátnőimmel szoktam szünet alatt is rengeteg beszélni, és programokat is csinálunk, ha mindegyikünk ráér.


Az őszi szünetben most például volt egy ottalvós bulink, két mozink és egy négy napos táborom, ahol szintén sok jó barátom van.


18/L

2019. nov. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
sztem mi külön univerzumban élünk. bár speciel a 4 napos tábort nagyon nem irigylem akkor se mennék ilyenre ha fizetnének. 4 napot összezárva egy csomó hülyével, és még haza se mehetek. Kösz akkor tényleg egyedül inkább
2019. nov. 3. 17:45
 3/16 anonim ***** válasza:
56%

Mindenkinek másra van igénye és lehetősége.

A táborban csak jófej emberek vannak, a hülyéket egy nap után hazaküldjük, mert csak rontják a jókedvet.


18/L

2019. nov. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Hát nekem az 1. nap végére mindeni a hülye kategóriában lenne így vagy ők mennénk de mind, vagy én.

Senkire se vagyok kíváncsi 4 napig, de még 1ig se.

2019. nov. 3. 17:50
 5/16 Singularity_amusing ***** válasza:
88%
Nem értem, hogy mi a gond? Ha nem vagy kíváncsi senkire sem és nem is vágysz mások társaságára, akkor inkább örülnöd kéne, hogy egész héten egyedül voltál.
2019. nov. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy nem örülök én így részemről húsvétig is ellötyögnék de tényleg.
2019. nov. 3. 18:01
 7/16 anonim ***** válasza:
74%

Kár, de a te életed, a te döntésed.


18/L

2019. nov. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kár? Miért ez baj? Vmi betegség? Lemaradok valamiről? (mondjuk arról mint egyik osztálytársam aki beb***va egy buliban meghágott egy vadidegen csajt és most jön a gyerek...)
2019. nov. 3. 18:07
 9/16 anonim ***** válasza:
71%

Nekem nem baj, ha neked sem az, akkor senkinek.

Én rengeteg élményt, boldog pillanatot és kalandot köszönhetek a barátnőimnek, ezért írtam, hogy "kár", mert neked ezek kimaradnak.


18/L

2019. nov. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

Értjük, hogy durván antiszoc vagy, de nem kell vele provokálni másokat, meg piszkálni másokat, mert ők szeretnek emberek közt lenni.

Máshol vezesd le a keserűségedet

2019. nov. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!