Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Középiskolaba mennyire ítélik...

Középiskolaba mennyire ítélik el a lanyokat az alakjuk/arcuk miatt?

Figyelt kérdés
Tehát alak például ha valaki lapos.
2019. nov. 6. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Általánosan elítélik. Vagyis ahová én járok ott fixen meg a kibeszélés a deszka lányokról.

Általános suliban az volt a menő ha valaki minél vékonyabb viszont középsuliba már a legtöbb fiúnak nem jönnek be a túl vékony lányok.

Illetve velem sem foglalkoznak mivel vissza húzódó vagyok és szerintem nem is vagyok szép :/

17L

2019. nov. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem ezért nem bántottak annyira. Jó, az osztályban volt aki néha beszólt, de amúgy ha megszoknak, már nem fognak ezen lovagolni. Mindenhol vannak beszólások.
2019. nov. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De jo:( Mostmar egyre jobban félek..
2019. nov. 6. 19:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Legyek én a más, de nálunk senkit nem néznek le a suliban az alakja miatt, maximum megnézik, de aztán mennek tovább.

Az iskolámban rengeteg a gót, a punk, a rocker, akiknek a ruhái nem a legmegszokottabbak, vannak 100% hypebeastek, akiknek minden cucca márkás, vannak olyanok, akiknek semmilyen egyedi stílusuk nincs, de senki nem szól le senkit hogx "hööö de deszka nézd má"


egyébként ha beszólnak érte akkor ereszd el a füled mellett, mert nem számít, mit gondolnak :)

2019. nov. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk konkrétan senkinel sem volt téma a mellmerete. Soha. Pedig jó a memóriám, emlékeznék.

Sőt, más iskolába járó barataimtol sem hallottam hogy valaha valaki is cikizve lett volna a lapossaga miatt.


Az előnytelen külsőt pedig simán lehet ellensúlyozni azzal ha nem vagy kínos, zárkózott személyiség, hanem ki tudod nyitni a szádat, és tudsz kommunikálni.

2019. nov. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem végig cikiztek a külsőm miatt.
2019. nov. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!