Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van még akinek bosszantó a...

Van még akinek bosszantó a szalagavató?

Figyelt kérdés
Már tavaly előtt megjártam egyszer,most megint táncolni meg isten nyila,próbálni...A fogadásra inkább nem is megyek.
2019. nov. 9. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Nem muszáj menni. Szerintem is erősen túl van tolva az egész, főleg, hogy én utáltam az osztálytársaimat. A ballagás volt életem egyik legszebb élménye, mások meg sírtak XD
2019. nov. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De a táncban muszáj részt venni mert 5-en vagyunk.Ki tudja lehet eltöröm a lábam vagy valami hogy addig se legyek szalonképes.
2019. nov. 9. 16:48
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Nem kötelező, de engem lelki terrorral köteleztek anno. Nem mondhattam nemet. Nagyon utáltam, utáltam hogy egy tárgykét és nem emberként kezelnek középiskolában. Minden héten 2 nap táncpróba este 5-8-ig, aztán még tanulj is, aha, kapják be. Utáltam, rossz volt. Ha nem vagy bepalizható, akkor csak simán mondj nemet és kész. Be fogsz égni az osztály előtt, ki fognak közösíteni (mégjobban ha eddig is ki voltál)és a tanárok is rühellni fognak egy jó darabig. De a szabadságért megéri. Ha pedig megtörhető vagy, hát sajnálom.
2019. nov. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem szívbetegségre hivatkozva kivonhatom magam alóla...Ha azt mondom hogy nem bírom a próbát.
2019. nov. 9. 16:55
 5/5 A kérdező kommentje:
De elég egy határozott nem.Nem nem akarok menni hanem "nem megyek".
2019. nov. 9. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!