Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ráírjak?

Szerintetek ráírjak?

Figyelt kérdés
Múlt héten a buszon találkoztam az egyik volt lány osztálytársammal a buszon.Köszöntem neki,ő is köszönt,azt mondta hogy meg se ismert.A lány egész ált.suli alatt utált,mert udvaroltam neki,meg vittem neki ajándékokat,és ezért utált meg annyira.Buszon kérdezrem tőle valamit,amire normálisan válaszolt,és utána szépen,lassan elkezdtünk beszélgetni.Mikor leszálltunk a buszról,én előreléptem,majd utólért,és azt kérdezte,hogy meg se akarom várni.majd elkísértem egy darabig,ahol negyed órát beszélgettünk,és hideg volt,sőt az eső is szakadt.Lényegében szarrá áztunk.Majd a beszélgetés végét azzal a mondattal zárta,hogy örülök,hogy találkoztunk.Azon gondolkozok,hogy messengeren írni szeretnék neki,csak nem tudom hogy mit,és hogy hülye ötlet-e vagy sem.Úgy szeretnék ráírni,mint volt osztálytárs,mert tudtommal van fiúja és ne szúrja ki hogy fel akarom szedni.Tudnátok segíteni?

2019. nov. 11. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha fel akarod szedni akkor ne úgy írj rá mint volt osztálytársra. Érezze hogy kell neked. Sokkal felkavaróbb ;)
2019. nov. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ne parázz ennyit, írj rá és ennyi.
2019. nov. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valamit ragadj ki a negyedórás beszélgetésből és hivatkozz arra, hogy eszedbe jutott még valami azzal kapcsolatban. Vagy bármilyen más ürüggyel írhatsz, a lényeg, hogy elinduljon a kommunikáció.
2019. nov. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!