Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha még annyira...

Mit tegyek, ha még annyira nem nagyon tudtam beilleszkedni a suliba?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a 9-ediket, 16 éves vagyok. (Nem buktam, csak 1 évet külföldön tanultam)


Sajnos még nem nagyon tudtam beilleszkedi. Egy ember vam, akit ismerek, ő 2 évig osztálytársam is volt.

Még úgy jóba lettem két lánnyal, de azoknak is csak akkor vagyok jó, amikor nincs más. És az a két lány még jóba van két lánnyal. És ha ezt összeszámoljuk, akkor az 5. És én maradok ki mindig. Meg ha szelfiznek is, akkor engem szinte nem is szoktak odahívni képet csinálni. Nem is hívnak el nagyon sehova se. És ha én hívom, akkor se jönnek.


Már szinte mindenki megtalálta a társaságát, csak én és a padtársam nem. Mindenki jelölget mindenkit instán a képein, engem sokszor ki is hagynak.



2019. nov. 12. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
82%

Próbálj nyílni a többiek felé.

Nem muszáj az ,hogy az osztályból legyenek barátaid. Akár évfolyamtársakkal is barátkozhatsz vagy felsőbbrvesekkel

2019. nov. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
68%
2 és fél hónap semmi, ennek idő kell. Nekem anno kellett vagy 3 év, mert zárkózottabb vagyok.
2019. nov. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!