Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért viselkedik ilyen furcsán...

Miért viselkedik ilyen furcsán az osztály?

Figyelt kérdés

Szalagavató alkalmából minden tanuló kapott 5 meghívót, amit bárkinek odaadhatott, senkinek semmi köze hozzá.

Az iskolában odaadtam két lánynak a többiek kilesték/kihallgatták ezt vagy valahonnan tudomást szereztek róla, nem tetszik nekik és kötöszködnek és a csaj nevét kérdezik, holott ezek gyermekes dolgok, továbbá a meghívóra nincsenek ráírva nevek annak adod, akinek akarod, jogod van eldönteni, főleg, ha 18 felett vagy.

Amúgy meg nem tartozok nekik semmivel, kik ők nekem, hogy adjak a szavukra.


2019. nov. 14. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem miért kéne, hogy érdekelje az osztálytársaidat, hogy kinek adtad a meghívókat. Ahogy azt sem, hogy minek miért kéne, hogy érdekeljen ez az egész.
2019. nov. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük (sz@rd le őket úgy ahogy vannak).
2019. nov. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sztem az a bajuk, hogy miért nem inkább nekik adtad a meghívókat, hiszen te “csak” barátnőket hívtál meg, nekik meg nem elég a családra. Nálunk legalábbis ebből volt probléma, hogy nem jutott elég annak, akinek nagy családja volt.

De ettől még neked jogod van annak adni, akinek akarod. Én sem a kedves osztálytársaimnak adtam (akik szartak a fejemre és kiközösítettek, de akkor persze nyaltak), hanem évfolyamtársnak, és nem érdekelt egy percig sem, hogy megsértődtek. Neked is ezt ajánlom.

2019. nov. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az van, amit az utolsó írt, hogy nekik pl a család többi tagjának elég lett volna.


Mondjuk a mi sulinkban a nem végzősök is kaptak egy meghívót. Tudták a tanárok, a kutya sem megy el, csak, ha tesó táncol, szóval nyugodtan osztogatták. Ebből kiindulva a felsősök már előre szóltak az alsóbb éves ismerőseiknek vagy robogtak be random osztályba elkunyerálni, esetleg megvásárolni a meghívót.

2019. nov. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#2 fiú vagyok max egy barátnőm lehet
2019. nov. 14. 20:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ezzel most nagyon kiragadtad a lényeget...

Teljesen mindegy, hogy a csajodnak adtad-e vagy sem, az a bajuk, hogy nem nekik.

2019. nov. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6

Ő legalább kedves és őszinte.

2019. nov. 14. 21:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, most miért nekem magyarázkodsz...

Ha nem lett volna egyértelmű, én épphogy neked adtam igazat, mert hasonló helyzetben voltam. Nem is törődtem a sértődött hercegnőkkel, akik amúgy magasról letojtak, de akkor igyekeztek hízelegni, hogy nekik adjam:) hát hogyne.

2019. nov. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!