Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Be tudom jelenteni 2 osztálytá...

Be tudom jelenteni 2 osztálytársamat a rendőrségen emiatt?

Figyelt kérdés
Amikor először próbáltak engem belevinni leszartam, de mostmár egyre jobban aggaszt, hogy sok mindenkit próbálnak rászoktatni a fűre, ami ugye illegális...Sőt másról is hallottam. Eki, speed stb...Be lehet őket jelenteni a rendőrségen? Csak mert az öcsémet majdnem belevitték és betelt a pohár!!!

2019. nov. 15. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Igen, lehet jelenteni őket.
2019. nov. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

Tudod bizonyítani, hogy 1. az öcsédet ŐK vitték bele 2. téged megpróbáltak belevinni?


Érthető, hogy fel szeretnéd őket jelenteni, de csak úgy teheted, ha ezt valamivel tudod is bizonyítani.

2019. nov. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Kell róla egy hang vagy videófelvétel hogy bizonyítani tudjad az igazad.
2019. nov. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Miért kéne ártatlannak nézni az öcsédet? Ha valaki nem akar valamit akkor nem megy bele. Ez alól azok sem kivételek akiket belevittek. Feladnád a rendőrségen az öcsédet?
2019. nov. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Igen, bár ezt egy felnőttnek kéne.
2019. nov. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet valakit majdnem belevinni? Ingyen kínálgatják, mert ha igen, akkor gyorsan írd meg, melyik suliba jársz, öltözök és megyek b_aszki! 😂 Az meg, amiket itt leírtál, édeskevés. Te hallottál valamit... ugyan kérlek.
2019. nov. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az öcsémet elég sokáig próbálták belevinni...Kínálgattál , azt mondták neki, ha nem vesz tőlük minimum 3 grammot agyon lesz veretve...De van esze neki és nem ment bele...De nagyon sok kicsit szoktattak rá, van hogy iskolába is betépve jönnek be. Utána néztem és ha jól tudom, 3 hónapig mutatja ki a teszt, hogy van-e bennük. Telefonon esetleg be lehet jelenteni őket?
2019. nov. 15. 15:01
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért halkan jegyezzük meg: azt lehet belevinni, aki hagyja magát. Én miért nem nyúltam egyszer se droghoz? Pedig jópáran próbáltak már rábeszélni. Mert egyszerűen azt mondtam, hogy nem. Az én öcsémet miért nem tudják még a piálásra se rávenni? Mert tud nemet mondani.

Félreértés ne essék, mocskos dolognak tartom a kábszerterjesztést. De ahogy mondani szokták: kettőn áll a vásár.

2019. nov. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"De nagyon sok kicsit szoktattak rá, van hogy iskolába is betépve jönnek be. "



"azt mondták neki, ha nem vesz tőlük minimum 3 grammot agyon lesz veretve..."


Ez elég béna marketing. Ha már ennyire fenyítenek akkor miért nem azt mondják neki hogy adjon nekik xy mennyiségű pénzt és akkor nem verik meg?!


Na meg ez nem tűnik fel se egy tanárnak, se egy szülőnek? na ne vetíts már.

2019. nov. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
94%

Üdv!


Hát, ha az én öcsémet próbálnák bele vinni, akkor kezüket lábukat eltörném. Nem ám az, hogy majd én járkálok a rendőrségre. El törném a csuklóját, szívem szerint mind a kettőt. Mondjuk hál istennek öcsémnek sokkal több esze van ettől. Soha nem nyúlna ilyenhez. Ismerem őt nagyon jól.


Már 18 elmúlt, lassan ő 19, én pedig 22 leszek.


Az a probléma, hogy nem igazán fognak tudni ezzel mit kezdeni. :/ De írom a lehetséges indokokat, hogy miért nem.


1: Ha van nála például 1gramm fű és/vagy kábítószer gyanús anyag, akkor nem fognak tudni mit csinálni vele/velük a rendőrök. Dokumentálják, de be nem viszik, priusza nem lesz. Mert ezt legfeljebb úgy írják meg a jelentésbe, hogy kápszer fogyasztó, de nem díler.

2: Egyébként ha az 1-es pontom helyt állna, akkor még azt is figyelembe kell venni, hogy nem fogják elárulni a srácok, hogy kitől van az anyag. És így véget ér a történet, mivel nem fognak tudni mit csinálni ezzel.


Hány évesek vagytok? Osztálytárs az kicsit tág fogalom, meg hogy suli. Feltételezem, hogy középsuli.


+


Biztos, hogy fű az? Tán elkényeztetett srácokról van szó, hogy fussa mindig állandó mennyiségre? Ha egyszerű srácokról van szó, akkor kétlem. Azért a fű is olyan dolog, hogy nem olcsó, és sokszor szokták "hamisítani". Azaz egy új szerhasználó nem fogja tudni, hogy milyen az íze, illata, illetve hogy hogyan is néz ki egyben egy tő gumó. Ez itt a bibi. Nagyon sokakat rászednek, főleg suliba.


A fűnek van egy jellegzetes illata és íze. (Főleg az Indica fű családnak :D)


Tisztázzuk azért, hogy a fű nem herbál, és a herbál nem fű.


Honnan látod, hogy be van állva? Pupilla tág? Herbáltól talán, fűtől nem fog tágulni a pupilla. Esetleg lankad a tekintet, látszik az ember szemén hogy mintha fáradt lenne, valamint esetlegesen vörösödő szemek utalnak erre. Nekem nem mindig volt vörös tőle a szemem. 1-2 alkalom max mikor úgy látszott.


(Igen, a füvet párszor csináltam én is.)


Picit több infóra lenne még szükség. És esetlegesen tudnék tippet, tanácsot adni. :)


Ha gondolod, írj rám privátban, és válaszolok a kérdéseidre! :)


Szép napot!

2019. nov. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!