Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Hogy lenne jobb?

Mit tegyek? Hogy lenne jobb?

Figyelt kérdés
Annyira unom már ezt az egészet most lettem 9.és nagyon rossz a suli ahová járok már mint az osztálytársaim nem bántanak csak zavarnak. Órán figyelni nem tudok mivel rágóznak. Telefonoznak beszélgetnek stb. A fele osztály nem tanul szünetbe cigiznek meg igazából szarnak az egészre. Nincs olyan ember akivel el tudnék normálisan beszélgetni mert normálisan nem tudnak válaszolni csak flegmán. Tanárokkal nincs bajom. Meg van egy beképzelt lány aki azt hiszi hogy ő a királynő és amilyen a kedve azt csinálja néha be is szólogat másoknak. Amit meg már nagyon utálok hogy egy busszal kell jönnöm pár osztálytársammal a buszon pedig olyan hangosok mindenki oda nézz. Szóval annyi hogy jobb mint az általános mert legalább békén hagynak de ilyen környezetbe tanulni nem lehet. Ez nekem így nem jó. Viszont maradnom, kell mert nem sok a követelmény mert az érettségit le kell tennem. Mit tegyek hogy jobban érezem magam ott?
2019. nov. 15. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Pontosan mennyi idős vagy?


Nézd meg ki az, akit kiközösítettek vagy nagyon pikkelnek rá. Mindig van egy ilyen gyerek egy ilyen társaságban. Kezdj vele barátkozni.


Illetve csatlakozz egy szakkörhöz, ahol más osztályokból megismerhetsz gyerekeket.


Én pl nem tudtam beilleszkedbi az osztályban, de az énekkarba hozzám hasonlók jártak, így ott szert tettem barátokra, akikkel órák közt a szünetekben is elvoltam.

2019. nov. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál, abból kiderül, hogy teljesen hülye vagy. Nem bánt senki, de te felesleges dolgokon hisztizel. Attól nem tudsz figyelni, hogy rágóznak???😀 Mi közöd van ahhoz, hogy nem tanulnak szünetbe, meg cigiznek? Ezt majd a szüleik átgondolják, nem te. Meg az a bajod, hogy hangosak a buszon, ezért mindenki odanéz? Kislány, te az a típus lehetsz, aki akkor is csinál problémát, ha nincs. A leírtak alapján semmi rosszat nem csinálnak, olyanok, mint minden kamasz. Ha jobban akarod magad érezni, akkor felejtsd el ezt a sok hülyeséget és ne legyél ilyen lenéző.
2019. nov. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs baj az osztállyal. Ha nincs bántalmazás és nem szélsőségesen rossz a helyzet (hangosak, idegesítőek, nem figyelnek hát ez hozzánk képest semmi :D) akkor megnyugodhatsz, ennél csak rosszabb lehet
2019. nov. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!