Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen lehetőségeim vannak...

Milyen lehetőségeim vannak Németországban?

Figyelt kérdés
Németországban (Baden Württemberg) élek 3 hónapja. 16 éves vagyok és jelenleg egy integrációs osztályba járok (Vab-o), de az a problémám, hogy ebben az osztály típusban egyszerűen nem haladok a tanulással, egyrészt az osztálytársaim miatt, nem tudnak viselkedni, nem is akarnak tanulni. Másrészt azért mert ez az osztály csak a2-b1 szintű tehát egy év alatt erre a szintre juttat el és nekem megvan az a2-es szintem. B2-es szintre kellene eljutnom, hogy normális iskolába járhassak. Én otthon külön napi 3-4 órát tanulok, mert csak így haladok a suliba gyakorlatilag semmi újat nem tanulok.Itt Németországban még tanköteles vagyok 18 éves koromig. Esetleg ha valaki tudna valami más lehetőséget, ezen az osztály típuson kívül, akkor légyszíves segítsen!

2019. nov. 17. 18:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!