Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok ti le ellenőrzitek a...

Tanárok ti le ellenőrzitek a kezetekkel ha lázas a gyerek? Vagy nektek nézte már meg tanár?

Figyelt kérdés

Ma reggel a lányomnak semmi baja nem volt, és délután 2kor telefonáltak hogy lázgörcsöt kapott a lányom és a mentő viszi.

A lányom azt mondta 10 órakor a tanár megnézte a kezével a homlokát és azt mondta neki csak szimulál.

9 éves a kislányom.


2019. nov. 18. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ált.isk.-ban volt olyan tanár, aki megnézte a homlokomat. Nagyon aranyos volt. Hazaengedett. Azt azért egy laikus is megérzi ha lázas vki. Jobbulást!
2019. nov. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Az igen. Nem is alkalmas tanárnak. Bemennék és nagy balhét csapnék. Igaz nincs gyerekem, de ha lenne és ez történne.
2019. nov. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Most itt vagyok a gyerek mellett. De holnap reggel az elso utam az iskola lesz
2019. nov. 18. 15:32
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonlot mondtak.

Fejgörcsöm is volt, sirtam is, nem tudtam abbahagyni, erre a tanàr elkezdett felülröl pampogni meg le voltam ejtve.


A tanaroknak nem feladata a gyermekeket vedeni ovni, nem ovoda, max annyit hogy ne essenek ki az ablakon vagy hasonlo.

Semmi empatia nincs bennük. Az teny.

2019. nov. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4. vagyok es àltalànos iskola also tagozat amiröl irtam.
2019. nov. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem egyik rokonom olyan, hogy, ha rosszul volt, fogdoshattad a homlokát amikor és amennyiszer akartad, sosem volt meleg, amikor meg betetted a lázmérőt (úgy, hogy felügyelted és nem csalt), akkor meg magas láza volt.


Nálunk megfogta a tanár a homlokunkat, de nem osztott, nem szorzott, ha valaki panaszkodott, hogy nincs jól, felvitték a titkárságra és megmérték a lázát.Olyan nem volt, hogy "menj vissza a helyedre, nem meleg a homlokod".

2019. nov. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt kiskoromban meleg a homlokom, hiába voltam lázas. :/

Szegénykének jobbulást!

2019. nov. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja igen, hatos vagyok, JOBBULÁST A GYEREKEDNEK!!!
2019. nov. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálam is volt már, hogy 3 embert kértem meg, hogy fogják már meg a homlokom mert úgy éreztem lázas vagyok, egyikük szerint sem volt meleg, hazaértem, megmértem és lázas voltam.
2019. nov. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tanár vagyok, eszemben sincs tapogatni, ha a gyerek szól, hogy nincs jól, azonnal küldöm (kísérővel) a titkárságra vagy a védőnőhöz, ha épp bent van. Ott majd eldöntik, mi a teendő és értesítik a szülőt is. (Ma is pont volt egy lázas gyerek az osztályomban, haza is ment emiatt még a tanítás vége előtt.)
2019. nov. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!