Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tehetnek? Miert csinalja...

Mit tehetnek? Miert csinalja ezt a tanarom?

Figyelt kérdés
Van az egyetemen egy nagyon kedves,helyes tanarom, semmi baj nem lenne vele, azt leszamitva, hogy egyfolytaban a fenekem meg a melleim nezi, annyira, hogy egy masik noi tanar mar szoszerint "kihajolt" az asztalnal, hogy eszrevegye magat. Szoval masoknak is feltuno es ez zavar. Szokott a szemembe is nezni, ha beszelgetunk, de a folyoson vagy akarhol mashol, ahol rengetegen latnak folyton bamul, de nagyon feltunoen. En sajnos visszabamulok, mert feltunik,ha neznek, (En a szemebe nezek.) Kicsit lealacsonyitonak talalom. Pedig egyebkent nagyon kedves, udvarias illeto.
2019. nov. 18. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

"Pedig egyebkent nagyon kedves, udvarias illeto."

Nem, nem az. Nevezzük nevét a gyereket: az illető egy tapló. Te meg mentegeted. Ki van téve a bögyöd? Mert ha igen, az más tészta, sajnos velem is előfordult, hogy annyira zavarban voltam egy illető borzasztóan mély dekoltázsa miatt, hogy (nő létemre) az illendőnél többet pillogtam oda.

Ha emellett kedves veled, akkor az inkább tenyérbemászás, ha lealacsonyítónak érzed, akkor az is.

2019. nov. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sose hordok kivagott felsoket egyetemen, meg egyebkent se. Ugy ertem nagyon udvarias, kinyitja az ajtot ilyesmi, nagyon kedves is. Azt is mondta fel, hogy tulterhelem magam, tehat a mentalis egeszsegem miatt is aggodok, ahogy gondolom a tobbiek egeszsege miatt is. Ezek miatt en nagyon udvariasnak gondolom. Masfelol meg annyira nez, hogy az mar szinte serto, nem csak oda pillantgat, hanem, ha ranezek, masok is raneznek es meg akkor is folytatja.
2019. nov. 18. 17:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Előre is gondolom azért enged, hogy megnézhessen. én nem esnék az udvariassága előtt hasra a helyedben, ha ez így van, ahogy leírtad, ez egy perverz, és borzalmasan tapintatlan.
2019. nov. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez igy van. Most kicsit meghokkentem, mert annyira kedvesnek tunik, hogy rosszat nem is merek rola gondolni, ezert furcsa ez a fajta viselkedese, mert amugy a szavai nagyon kedvesek. Eddig megszoktam,hogy aki taplo, az szavakkal is az. Lehet ra is igy kellene gondolnom? Mondjuk ez meg mindig nem segit azon, hogy ez ellen, hogy lehetne tenni. Meg se mondhatom azt,hogy "ne bamulj legyszives". Vagy legalabb ne ilyen feltunoen.
2019. nov. 18. 17:22
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát ha aktívan tanít, akkor lehet, hogy nem a legokosabb helyre tenni épp most, de annyit biztosan tennék, hogy elkönyvelném parasztnak és szándékosan olyasmit hordanék, ami miatt nem lát semmi érdekeset: bazi nagy sálat a nyakamban, a mellkasomra fektetve, az átvetős táskát meg hátrafordítanám, hogy a fenekemen legyen. Ebből biztos diszkréten venni fogja az üzenetet.
2019. nov. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Aktivan tanit. Ez jo otlet, koszonom. Csak annyira fura, mert szinte mar lelkizik neha es ehhez a latszolag erzekeny jellemhez annyira fura ez a magatartas, vagyis a viselkedesenek ezen resze. A szavai miatt az egyik legkedvesebb tanarnak gondoltam eddig.
2019. nov. 18. 17:29
 7/11 A kérdező kommentje:
Amugy pszichologiat tanit..
2019. nov. 18. 17:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy be akar vágódni. Vagy tényleg nagyon vonzódik hozzád (nyilván ezek szerint főleg fizikailag). Figyelj, te döntöd el, nekem nem imponálna egyáltalán, én az ilyentől mindig is kiborultam. Én elutasító lennék, és azon törném magam, hogy ne szolgáltassak alapot a perverziójához, de ha neked szimpi és bejön, senki ne állítson meg.
2019. nov. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szimpatikus, kiveve a bamulasa, az mar szinte serto, mert masok is eszreveszik, annyira "durva".. Szoszerint mar ego az a resze.
2019. nov. 18. 17:34
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
Maximálisan értem. Volt nekem is hasonló, szó szerint alámnézett, ha elmentem mellette, meg állandóan közel állt hozzám és az arcomba bámult, főleg a számat. Mondjuk én nem függtem tőle, simán beugattam neki vagy 2 hét után, mikor már nem volt cérnám, hogy hűtse le magát, mert undorodom tőle.
2019. nov. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!