Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gólyatáborban hogyan ismerkedjek?

Gólyatáborban hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Eléggé socially awkward vagyok, és már előre rettegek az egyetemi gólyatábortól. Ha iszok nincs baj, de tartok attól a résztől amikor buszra szállunk és még mindenki józan. Félek, hogy nem szerzek barátokat (a középiskolában nem volt túl sok) és jó benyomást akarok tenni, mielőtt kialakulnának klikkek. Hogyan ismerkedjek, mutassam be magam másoknak, hogy ne legyen kínos? (pl. középiskolában számos alkalommal megtörtént, hogy barátkozni akartam és mondjuk én is nevettem valaki viccén, de csak furcsán néztek rám, hogy mit nevetek, mintha a beszélgetésnek része se lettem volna..) Ti hogyan szólitanátok le embereket és miről beszélgetnétek velük?

2019. nov. 19. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
25%

1.: Ne használj idióta külföldi kifejezéseket.

2.: Ott 1 óra után mindenki részeg/cuccos lesz, így nem tudnak/akarnak dumálni.

3.: Ott, ha jó csaj vagy rád mennek az idősebb kanok. Ha fiú vagy, akkor gólyaként kevés vagy.

2019. nov. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Állj be a feladatokba és akaratlanul is összeismerkedsz másokkal. Épp ez a gólyatábor lényege, hogy csoportos feladatokat teljesítetek és közben megismeritek egymást.
2019. nov. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Elárulok egy titkot; ami a hírnév vagy barát szerzést illeti, a gólyatábor annyit ér, mint halottnak a csók.


Voltam gólyatáborban, de, ha kihagyom sem vesztek sokat. Hogy mire jó? Arra, hogy elmondjam, én voltam gólyatáborban.


Volt egy fiú, akit elküldtek, mert durván bánt egy lánnyal, de, hogy ő ki volt? A kutya se emlékszik rá.


Így kb nehatív hírnevet lehetetlen szerezned. Max úgy, hogy "volt ott egy srác/lány, fogalmam sincs ki, aki..."


Akkor jó buli, ha a csapatból már ismersz 1-2 embert vagy esetleg egy szakra jártok. Ezen esetekben tartós is lesz a kialakult barátság.


Nálunk úgy nézett ki pl a szobaban a közösség, hogy négyen voltunk, ebből két lány ismerte egymást és elvoltak együtt, a harmadikkal meg egymáshoz se szóltunk.


A csapattal amúgy elvoltunk, beszélgettünk a játékok közben.


A tábor alatt szépen ismerősnek jelölgettük egymást; utána maradt az, hogy köszöntünk a folyosón egymásnak, de nem beszélgettünk, mert ők is a saját szakukon illeszkedzek be, meg én is. Utána elmaradtak a köszönések is. Utána meg eltüntünk egymás ismerősei közül a Face-n.


Szerintem ne parázz a gólyatábortól. A lényeg, hogy az egyetemen legyél önmagad és kész.

2019. nov. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az a baj hogy attól félek hogy lemaradok valamiről.. pl gyakorlaton kisebb csoportok lesznek, ott lehet ismerkedni... kivéve ha már kialakultak klikkek/ismerik egymást és én meg hozzájuk se tudok szólni
2019. nov. 19. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!