Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mit vesztek osztálykarácson...

Ti mit vesztek osztálykarácsonyra?

Figyelt kérdés

Még van egy pár hét amíg egyáltalán kiderül, hogy kit húzok, de nagyon stresszelek hogy mivan ha olyat húzok, akinek nem tudok mit venni? A lányok gondolom örülnek egy gyertyának vagy körömlakknak vagy nem tudom minek szoktak, de a fiúknak mit tudok venni? Egy dezodor vagy egy tusfürdő ugye nem sértő?😂

Nálunk általánosban nem volt ilyen, csak a gimiben van és semmi ötletem nincs. Ti mit szoktatok venni?



2019. nov. 21. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány forint a határ? Baseball sapka?
2019. nov. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én általánosban vettem, átadtam, nekem viszont nem adtak. Gimiben már emiatt nem is vettem.


Szerintem ha nincs ötleted, akkor csoki, felíratos bögre meg ilyenek...nálunk ezek voltak

2019. nov. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Csoki, bögre, gyertya...

Szerintem felesleges nagyra verni, főleg ha nem is nagyon ismered az illetőt.

2019. nov. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi az ajánlatokat!

Még a keretet sem tudni, szerintem ilyen 2000 körül lesz de én úgy is többet szánok rá.

2019. nov. 21. 19:59
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem bögrét nem biztos hogy jó ötlet venni mert vannak akik már ki nem állhatják hogy a százhuszadik bögréjük lesz már a polcon. Szerintem fiúknak egy ilyen karácsonyi csomag tökéletes amit a rossmannba lehet venni és van benne dezodor meg tusfürdő
2019. nov. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%

Nálunk az volt, hogy, ha kihúztad azt, akivel még nem is beszéltél, elcserélted. Ott is lesz erre opció. Nem kell beharangozni, négyszemközt lerendezed. Az én nevemet is cserélte el egy fiú egy másik gyerekkel. Én is tettem így. Nem csak iskolás koromban, hanem a munkahelyen is.


Vagy csináld, amit én; a végefele én szerveztem a húzásokat és vittem körbe a sapkát a nevekkel. Az elején húztam, mindenki szeme láttára. Majd felmentem ofőhöz, hogy ők húzzanak először - út közben meg bementem a mosdóba és kicseréltem a nevet egy olyanére, akivel jóban voltam.


Vagy csak kivettem egy nevet mielőtt odaadtam a sapkát az osztálytársnőmnek; a papírfecnit a tenyeremben elrejtettem. Belenyúltam a sapkába... és úgy tettem mintha a kezemben rejtegetett fecnit húztam volna. :)

2019. nov. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
De akkor meg mi értelme az egész húzásnak...? Így hazugság tapad az ajándékhoz...
2019. nov. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
csoki, illatos gyertya, ropi, keksz, rágó, nyalóka, plüssállat akár kulcstarto, toll, kisnotesz naptárral, akár belerajzolsz v beleírsz idézetet, hímzett könyvjelző, mogyoró, mandarin, szaloncukor
2019. nov. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%

"De akkor meg mi értelme az egész húzásnak...? Így hazugság tapad az ajándékhoz..."


Az vagyok, akinek reagáltál.


Teljesen jogos, amit írsz.


Viszont, ha belegondolsz, ennek a forgatóknyve, hogy megpróbálsz közelebb kerülni ahhoz, akit húztál vagy barátokat kifaggatni. Ha pedig vagy egy halk szavú félénk gyerek, akinek megvan a baráti köre, nem biztos, hogy odamersz állni az osztály királya elé, hogy "Mit szeretsz szabadidődben csinálni?" vagy nem szívesen faggatod a barátaid.


Ha kihúzol valakit, akit gyűlölsz vagy ő aláz meg téged folyton, nem biztos, hogy szívesen próbálnád őt megismerni.


stb.


A másik opció, hogy, amiket fent leírtam, azt ki is hagyja az ember és próba-szerencse alapon vesz valamit, aminek a másik vagy örül vagy nem.


Nem egyszerűbb akkor már annak adni, akiről tudom, hogy minek örülne, mint, hogy akivel sosem beszéltem, kap tőlem egy porfogót?


Illetve, én sokat olvasgattam tavaly is GYIK-n szomorú sztorikat (mint pl, hogy valaki asszem használt borotvát kaott attól, aki húzta). Szóval ezt az "ismerjük meg azt, akit húztunk" senki sem veszi komolyan és, bizony ezek után én nem bántam meg, hogy a töbiekkel együtt csaltunk folyamatosan. :)


Igen, örültem pl az övtáskának, a tollaknak, meg mindennek, amit kaptam és annak is örültem, hogy aki kapta tőlem az ajándékokat, rendszeresen használta.

2019. nov. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!