Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért beszél állandóan a...

Miért beszél állandóan a tankokról az osztálytársam?

Figyelt kérdés

Már ötödik éve az osztálytársam, és az 5 év alatt másról nem beszélt csak a tankokról. Ez nekem igazából nem is probléma, de senkit nem érdekelnek a tankok rajta kívül, és folyamatosan csak azokról beszél. Mondtuk már neki, hogy ez amúgy nem igazán érdekel minket, de ugyanúgy folytatta. Hogy állítsuk le?

20 éves, fiú egyébként.



2019. nov. 23. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Nekem volt egy osztálytársam az meg Viking mániás volt.

El telt közel 10 év es semmi nem változott.

Valami táborol magyarázott hogy azt akar csinálni..m

2019. nov. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%

#1

Senki nem kérdezte hogy neked milyen osztálytársad volt.


Kérdező, szerintem a legjobb amit tehetsz hogy nem figyelsz rá, akkor csak abbahagyja.

2019. nov. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Próbáltuk már, hogy nem figyelünk rá, akkor sem hagyta abba.
2019. nov. 23. 21:32
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Miért? Mert ez a téma érdekli, ez a hobbija. Nem fog a molekuláris biológiáról áradozni, mert az gondolom, nem érdekli.

Esetleg megpróbálhatjátok más jellegű beszélgetésekbe is belevonni.

Vagy találjatok neki egy hasonlóan tankmániás havert. ;) Kellemetlen dolog ám, amikor egy dolog érdekel, és senkit nem találsz, akivel beszélgethetnél róla.

2019. nov. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Mert érdeklik. Legalább érdeklődik vamami iránt/van hobbija. Csak szeretné megosztani másokkal is.

Én is biztos fárasztó vagyok a kollégáimnak, mert én meg szerepjátékról tudok csak beszélni. Ők meg arról, hogy hogy beittak hétvégén, ami nekem semleges, de meghallgatom és röhögök a sztorijaikon.

2019. nov. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kérdezzétek meg tőle, hogy mit szeret még, mi más hobbija van, próbáljátok belevonni más beszélgetésekbe is.
2019. nov. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
Asperger szimdrómára tippelek, ha egy dologra rá van kattanva, és ennyire nem veszi észre magát. (Autizmus enyhébb válfaja.)
2019. nov. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező; én tudok segíteni, mert ilyen voltam én is - fő témám volt, hogy a tanárokról beszéltem, gimiben, egyetemen egyaránt. Hogy miért? Védtelennek éreztem magam és szívesen gondoltam rájuk, beszéltem róluk. Illetve ezt biztos témának éreztem, máshoz annyira nem értettem.


Amikor rám szóltak, megsértődtem, hisztiztem egy sort aztán ugyanúgy beszéltem róluk.


Valami hobbit nem tudtok vele megszerettetni? Vagy összehozni valakivel? Mert én összebarátkoztam a lelkitársammal és ez rángatott ki ebből a témából.


Amúgy, nem az első vagyok, de s 2. válaszoló egy b.nkó.

2019. nov. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!