Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti se bírjátok, azokat a...

Ti se bírjátok, azokat a gyerekeket, akik jópofiznak a tanárnak? Amolyan tanárkedvenc.

Figyelt kérdés

2019. nov. 29. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
De.
2019. nov. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
10. osztályos koromban minden kedden utolsó óra volt a matematika . Egyszer a tanár megkért rá , hogy maradjak a teremben mikor mindenki elindult haza . Kért tőlem egy szívességet . Állandó “állást” ajánlott a vírusos influenzás időszakra . Az volt a feladatom , hogy a két kisgyerekere vigyázzak akkor mikor megbetegedik egyik vagy mindkettő . A tanár nagyon jóban volt az igazgatóval is , szóval el lett intézve , hogy sose legyen probléma abból ha akar két hétig nem megyek suliba. Nem kellett róla igazolást vinnem sose , mikor vigyáztam matek tanárom gyerekeire ha megbetegedtek. A többi tanár se kérte számon rajtam a kéthetes tananyagot amolyan nyílt titok volt ez a tantestület körében . Később más tanárok is kértek ezt-azt, és sose maradt el a hála részükről mikor osztályoztak. Cserébe a dolgozataim és témazáróim mindig egy jeggyel jobbak lettek, mint a többieknek . A többiek nem tudtak a mellékállásomról , senki orrára nem kötöttem , okosan meg lett oldva . Megérte ? A válaszom IGEN. Ennek köszönhetően jutottam be arra az egyetemre ahova vágytam , de ha nem lettek volna fel kerekítve a jegyeit , talán sose sikerül . Jövőre diplomázom , sose jutottam volna el idáig ha nem vagyok jofej a tanárokkal közép suliban . Tanárok kedvence voltam ? Igen . De kit erdekel, ha ezzel sikerült elérnem azt , amit kaptam tőlük , akkor had utáljon mindenki :D
2019. nov. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Szóval , mindig egy jeggyel jobbat kaptam , mint amit a teljesítményem alapján érdemeltem volna . Volt mikor csak 3-as lett volna a temazaro , mégis megkaptam a 4-est rá . De volt mikor csak hármas lett volna , a tanárok mégis hozzáírtak annyit , amennyivel akár az ötös is megvolt .
2019. nov. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

De nem ám! Èn mindig is utáltam azokat az embereket akik seggnyalással akartak előrèbb jutni az èletben. Így diákkènt se bírtam azon diákokat akik a tanárnak való nyalízással akartak jobb jegyet szerezni.

Általánosban volt egy osztálytársam aki látványosan ,mindenki szeme láttára nyalt minden tanárnak, az osztály 90% utálta ès elítèlte emiatt..

2019. nov. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Én mindigis utáltam az ilyen embereket, viszont amikor átkerültem gimibe én is a tanár kedvence lettem és nem azért mert nyalizós vagyok hanem egyszerűen csak tanultam órákra, figyeltem órákon és nem voltam olyan bunkó paraszt mint a diákok többsége. És igen voltak olyanok akik utáltak, de elég abszurd ha valaki azért utál mert én tanulok.
2019. nov. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
2-3. Èn ilyennel nem dicsekednèk itt..inkább elsüllyednèk szègyenemben az ilyen tanáraimmal együtt.. Undorító ,hogy mèg büszke is vagy magadra emiatt!!!
2019. nov. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tanár vagyok, a jópofizást nem szeretem, mert hamar kiderül, hogy valamilyen érdek van mögötte. Az ilyen gyerekek kifejezetten taszítanak. Lehet velem beszélgetni és jóban lenni, de ezt csak akkor szeretem, ha tényleg őszinte kíváncsiság, szimpátia stb. van mögötte, de az ilyennek sincs semmi köze a jegyekhez, attól senkivel nem leszek elnéző, hogy beszélgetek vele. Igazából azokat a gyerekeket bírom a legjobban, akik megértik ezt.
2019. nov. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Én 9. 10.-ben voltam a kémiatanár kedvenc diákja, de kicsit sem azért mert jó lettem volna a tárgyból, vagy mert egyáltalán érdekelt volna. És ő ezt tudta is. Azért lettem a én kedvence mertem neki visszaszólogatni, mivel mindenkinek beszólt (persze ezt nem rossz értelemben mondom, hanem csak úgy hogy oltogatta a diákokat, és általában mindig azon a személyen röhögtünk akit kinézett magának). Sőt egyszer elkezdtünk mi ketten "verekedni", és az egész osztály szakadt rajtunk, és még két év elteltével is felemlegetik, szóval engem nem utáltak érte. Persze nehogy félreértsetek mindig tisztelettel voltam a tanárok iránt, azok iránt is akiket rühelltem.

Így végezetül, én soha semmit nem vártam a kémiatanártól, de ő mindig kitüntetett a figyelmével mind az órákon, mind a folyosón. És mivel nekünk 10. végév véget ért a kémia mint óra, ezért törekedtem a kettesre, ami számolásaim alapján meg is volt. Azonban az év utolsó napjainak egyikén odajött hozzám, és elmondta, hogy a digitális napló szerint megbuknék, de mivel az egész éves munkám 2 egész fölött van, ezért jóindulatból beír egy 2-est.

Soha, de soha nem voltam nyalizós egyik tanár felé sem, de azért ez nagyon jól esett.

2019. nov. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
17:53-as! Aztán az ilyen "diplomás" szakemberektől várnánk el meredek szaktudást. Mert egyetemen már nyalással nem nagyon lehet előbbre jutni... De ki tudja? Egyszer egy nő írta itt, hogy lefekvésekért kapta a zárthelyiket, és most ügyvéd. Kíváncsi vagyok, hány pert nyert eddig meg. Abba bele sem merek gondolni, mi lenne, ha építész lett volna néhány numeráért. (És milyen professzor az olyan, aki testi örömökért tesz szívességet, de ez a dolog másik oldala.)
2019. dec. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is utálom
2020. szept. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!