Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit adjak ajándékba?

Mit adjak ajándékba?

Figyelt kérdés

Röviden annyi lenne, hogy a suliban mindenki ad egy osztálytársának ajándékot mikulásra. (név kihúzós történet)

Egy olyan fiúnak kéne ajándékot vennem akivel nem igazán beszéltem eddig. - Fontos dolgokban nem. (11-be járunk)

Alig van közös óránk nem tudom mit szeret, csendes típus.

Akinek van ötlete csak írja le, mert tanácstalan vagyok.

Előre is köszönöm!


2019. dec. 2. 16:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fb profilja alapjan esetleg nem derul ki valami rola? Pl melyik a kedvenc focicsapata.
2019. dec. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi a keret?
2019. dec. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az a lényege az egésznek, hogy legalább most, hogy kihúztad, kezdd el végre megismerni, beszélgess vele, stb., majd csak kiderül valami.
2019. dec. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele. Az sem baj, ha konkrétan rákérdezel mit szeret csinálni, van e valami hobbija stb. Ha nem jön össze, beszélj egy barátjával, vagy olyannal aki jobban ismeri, biztos adnak ötletet
2019. dec. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen csírának ne adj semmit. Csendes típus tehát egy kis nyomi. Az ilyeneket mi vérig szivattuk az iskolában. Azt javaslom, hogy cserélj valakivel vagy ne adj neki semmit. Szard le az ilyet.
2019. dec. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

#5:

Mondták már neked, hogy egy rohadt g_eci vagy?

2019. dec. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

(sorban)

1. A profilján nincs sok minden. Játékok s hozzá tartozó videók. Leginkább katonai. Állatbarát v. humoros videókat megoszt és kb ennyi.

2. Az ofő szerint nem kéne túllépni a kétezres keretet.

3. Mióta osztálytársak vagyunk azóta nem sikerült egymással szótérteni. Nem beszél sokat, el van egy két fiúval. Sokszor azt gondolja h amit hozzáfűz egy témához az vicces és csak halkan nevet, mosolyog. Ha pedig nem akar társalogni akkor nem is fog.

Megpróbálok segítséget kérni.

Ha valakinek van még javaslata örömmel fogadom.

2019. dec. 2. 20:51
 8/11 anonim ***** válasza:
2019. dec. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolkoznék, hogy párszáz forintért vennék egy mini mikulást, aztán a játékboltban valami pici katonai témájú játékot. Ez az alkalmat, poént, és személyességet is ötvözi.
2019. dec. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"el van egy két fiúval"


Próbálj meg velük beszélgetni, hogy mi érdekli, esetleg mit szeret.


Vagy vedd bolondosra a figurát. Menj oda hozzá, mond el, hogy egy osztálytársad nevében mész. Ő húzta és olyat adna neki, aminek örülne. Minek venne hasznát? Ha visszakérdez, hogy ki húzta, mond el, hogy akinek a nevében mentél oda, nem szeretné elmondani, direkt ezért is nem ő ment oda puhatolózni, mert nem szeretne lebukni. Ha rákérdez, hogy te húztad e, csak színlelj döbbenetet és kérdezd meg, hogy miért Te mennél oda, ha Te húztad volna - nem lenne logikusabb, hogy a játék szabályai alapján megőrzöd az inkognitódat és mást küldesz.


Nálunk volt egy lány pl, aki ugyanezt csinálta - kihúzott valakit, odament hozzá, mondta, hogy tudja ki húzta és a nevében kérdezi, hogy minek örülne. Elmondta, aztán a húzottja az ajándékozásnál megdöbbent (jó értelembeb), hogy az húzta, aki odament hozzá.


És amiatt se aggódj, hogy már tudja, mit fog kapni. Nem lesz oda a varázsa. Én egyszer tudtam, hogy övtáskát kapok, viszont azt nem, hogy milyen szinűt, formájút, stb.


Ha nem hajlandó valami ötletet adni, plusz igazából beszélgetni se tudsz vele, nézd meg, melyik órákon teljesít jobban és a tantárgyhoz kapcsolódó valamit adj.

2019. dec. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!