Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek már halt meg oszálytárs...

Nektek már halt meg oszálytársatok?

Figyelt kérdés
Tegnap elütötte egy autó a legjobb barátomat, de nem voltam ott.

2019. dec. 4. 09:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon sajnálom.

Osztálytárs nem, iskolatárs igen. (Az is közlekedési baleset volt.)

2019. dec. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Egyik legjobb barátom öngyilkos lett. :(
2019. dec. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Azt hiszem a srác 1 évfolyammal járt felettem. Ő túladagolta a heroint. Egy osztálytársam meg igaz nem halt meg, de olyan szerencsétlenül esett el és verte be a fejét, hogy kómába is került. Ez már jó pár éve volt és azóta úgy néz ki a képeken mint egy szellemi fogyatékos :(
2019. dec. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Osztálytárs nem, tanár igen. Azt se tudtuk mi van, ment az óra, bejött az osztályfőnök, mondott valamit halkan a tanárnak, az sírni kezdett és hazaküldött minket. Másnap mondta be az iskolarádió, hogy mi történt.
2019. dec. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
8%

"de nem voltam ott."


Miért, talán ott kellett volna lenned?

2019. dec. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 senior10 ***** válasza:
73%

nekem egy volt osztálytársam, egy volt évfolyamtársam és egy tanárom halt meg mind az általános iskolából.


A tanár tesi tanár volt és az órán esett össze (egy másik osztálynak tartotta az órát éppen). nem is tudom asszem agyvérzés volt talán már tudom. ez már rég volt olyan 3. vagy 4. osztályosok lehettünk, több mint 20 éve már. arra emlékszem, hogy egyszer csak óra közepén bejött egy tanár elég idegesen valamit mondott az ofőnek mert épp vele volt valami óránk, mire az teljesen lesápadt és mindenkit hazaküldtek. aztán másnap hallottuk, és természetesen el is mondták, hogy mi történt.


A volt osztálytársam egy szilveszteri bulin jó piásan elkezdett ökörködni egy haverjával és nekiesett az ablaknak kiesett asszem a 3. emeletről de közben egy üvegszilánk beleállt a nyakába és elvágta a nyaki ütőerét. Ez 4 éve volt kb.


a volt évfolyamtársam pedig a középiskolában rossz társaságba keveredett és valami szemetet túladagolt. ez eléggé mellbevágott mivel a srác szinte minden évben osztályelső volt, sorra nyerte a tanulmányi vesrenyeket. Szóval nem hittem hittem volna, hogy még a 18. évét se tölti be.

2019. dec. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 senior10 ***** válasza:
54%
a tanáros részhez "már nem tudom2 a "nem" szócska kimaradt.
2019. dec. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%

Ha valaki szűkszavú lesz egy váratlan haláleset miatt, akkor az már meg sem történt? De jó lenne, ha így működne, csomóan visszatérhetnének!


Kedves korábbi kamuvadász! Van elég kérdés, amit lehet gyanúsítgatni (bár nem értem, mi benne az élvezet). Nem lehetne, hogy egy gyászoló GYEREKET! békén hagyjatok legalább?

2019. dec. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%
Gimis osztálytársam, öngyilkos lett (16 évesek voltunk.)
2019. dec. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem halt már meg osztálytársam (halálos betegség); általánosban még kb 20 évvel ezelőtt.


Utána külföldre költöztünk, ahol eggyel feljebb tagozatba járó lány balesetben elhunyt (leesetta bicikliről, beütötte a fejét, belehalt).


Idehaza egy lány pedig öngyilkos lett, vonat elé állt, akkor volt kilencedikes, amikor én végzős.

2019. dec. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!