Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek hány óra hiányzás...

Nektek hány óra hiányzás szokott lenni egy félévben? Mennyinek szabad lennie?

Figyelt kérdés
66 óra van most nekem de az mind igazolt. Ez még oké?

2019. dec. 4. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
250 órát lehet igazoltan hiányozni, azután kell osztályozó vizsgát tenni.
2019. dec. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
250 egy évben? Vagy csak fel év?
2019. dec. 4. 21:50
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Egy évben.
2019. dec. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyik félévben 102 volt, másikban 92, ha jól emlékszem. Mind igazolt volt, nem volt gond, bár cseszegettek néha e miatt.
2019. dec. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

Nekem volt már 250+ órám, de nekem volt a legtöbb jegyem és ezért nem küldtek osztályozóra :D.


Igazolatlan meg mindig 1 vagy 2 egyszer volt olyan, hogy míg bussza jártam kimaradt egy, aztán 20 percet késtem és nem engedtek be órára. Meg volt olyan, hogy a tanár előtt ültem és beírt hiányzónak, hiába mondtam másnap, hogy ott voltam , nem eméékezett mert nem hoztam fel témát, "pedig mindig te kezded a témát" hangzott a kifogás.. :D

2019. dec. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Intézmény típusa válogatja, kérdezzétek meg a szülőin. Nekem általánosban több volt mint lehetett volna (amíg ki nem vették a mandulámat), de mivel mindent pótoltam és jó jegyeim voltak a végén már nem írták be a hiányzást és nem kellett osztályozó vizsgát tennem.
2019. dec. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!