Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemi tanárok, óraadók...

Egyetemi tanárok, óraadók előfordult, hogy összebarátkoztatok egy hallgatóval?

Figyelt kérdés
Olyan értelemben, hogy az egyetemi keretken túl is tartjátok a kapcsolatot, találkoztok néha és hasonlók?

2019. dec. 9. 02:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyan egyetemi tanárt, aki összeházasodott az egyik hallgatójával. Ezek alapján a barátkozás sem kizárt. ;)
2019. dec. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a hallgató szerepében vagyok, előfordult. Diploma után is megmaradt a jó kapcsolat. Persze tegyük hozzá, én olyannal vagyis hasonlóval foglalkozom, amivel az egyetemi tanár is.
2019. dec. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, olyanná váltunk egymásnak, mint a rokonok, a tanár úr meghívott a családjához rendszeresen, olyan lett nekünk, pár ragaszkodó diáknak, mint egy igazi nagypapa.
2019. dec. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, vannak akikkel rendszeresen járunk programokra pedig már nem tanítom őket. De tény hogy nincs is köztünk nagy korkülönbség, sőt volt olyan diákom aki idősebb mint én.
2019. dec. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Persze. Mindkét szerepben voltam vagyok.

Régi konzulensemmel még mindig tartom a kapcsolatot, nagyon jól összebarátkoztunk.

Hallgatókkal néha elmegyek inni egyet stb. Nincs még szorosabb barátság annyira egyikkel sem, de jóban vagyok párral

2019. dec. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Nagyon jó volt olvasni ezeket a válaszokat.


Metionin: Általában szakmai jellegű programokra jártok vagy vegyesen mindenfélére?

2019. dec. 15. 00:44
 7/7 Metionin ***** válasza:
100%
Mindenfélére, van szakmai is, viszem őket rendezvényekre, kiállításokra, filmekre ami a tananyaghoz kapcsolódik, de van aki jár velem állatmenhelyre (egyszer elvittem őket csapatépíteni oda és van aki azóta is jár) vagy csak simán valahova beülünk este enni-inni-beszélgetni de pl. vizsgaidőszakban jógázni is szoktak velem mert fáj mindenük a sok üléstől.
2019. dec. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!