Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek miért lehetett...

Szerintetek miért lehetett öngyilkos az óbudai egyetem hallgatója?

Figyelt kérdés

2019. dec. 11. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem nem tudom. Vagy tudnom kéne?
2019. dec. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
99%

Sok esetben,ha nem sikerül a vizsga vagy 3.tárgyfelvétel után kilátástalannak látja a helyzetét,úgy gondolja tönkrement az egész élete,nem lesz jó munkája,tudja,hogy álmai kutba estek.

Ez van a háttérben,sok esetben mint a BME schönhertz koli tetejéről is sajnos sokan levetették magukat.


Általában a kilátástalanság érzés miatt van.

2019. dec. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Gondolod, a rokonokat, közeli ismerősöket itt találod?
2019. dec. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Barátnőm együtt járt vele gimnáziumba.


Szerintem már akkor is magának való csendes, elzárkózott fiú volt, így gondolom akármi is volt a végső kiváltó ok lényegtelen, mert nem egy hítelen traumatikus dolog miatt tehette meg hanem évek alatt felgyülemlett magányosság, egyedüllét és hasonló dolgok miatt.

2019. dec. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%

Nem szabad eldobni a fegyvert,mert a remény hal el utoljára.

Első szemeszterben 3 vizsgánk volt. A szobatársam mindháromból elbukott. Elbúcsúzott, hogy talán sosem találkozunk... Jött a karácsony és az új szemeszter (igen, az őszi szemeszterünk kurtítva volt). Ő is megjelent. Mérnök lett belőle és eredményes vállalatvezető.

Más: másik szobatársam abból a faluból volt, ahol egyik másodikos lakott. Barátok voltak. Ő már a 3. szemeszter vizsgáit rakta le. Szerves kémiából a vizsgáztató Szentestén du. 4 órára rendelte be (80 km-re lakott). Megbukott. Berendelte Szilveszter du. 3 órára. Levizsgázott, mérnök és parlamenti képviselő lett...

Ugyanez a vizsgáztató az öccsét rektori vizsgáig buktatta meg. A rektorin sikerült levizsgáznia és mérnök lett. Szent igaz, amit írtam.

2019. dec. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem meg nem kellene a (volt) magánéletében kutakodni. „Tragikusan” elhunyt, erre még annyi tisztelettel sem adózik itt az ismerőse, hogy megtartsa a róla szerzett információkat. Nem kell ide kamu sajnálat meg egyéb hüledezés se, meg az egyéb okoskodás, hogy nem ez a módja stb... Már vége, kész, Ő így látta jónak. Nem muszáj senkinek sem gyászolni, de azért ez már a gyakori legalja, még ha noname lehet kibeszélni is a másikat. És legfőképp nem kell az életvitele miatt következtetéseket levonni, senki sem járt az Ő cipőjében, mások vagyunk más ingerküszöbökkel.
2019. dec. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
Biztos Valkai miatt
2019. dec. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!