Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nevetnek ki az iskolában...

Miért nevetnek ki az iskolában hogy én biztonsági ör akarok lenni?

Figyelt kérdés
Középiskola rossz tanuló vagyok, mindig bukok. Tanár ma kérdi tölem mi lesz így veled fiam?? Mondtam erre járok ide ameddig muszáj azt nem érdekel ez az iskola, megyek vagyonörnek. Erre tanár röhög meg mindenki. Mondom megyek fegyveres örnek bankba. Azt röhög azt mondja az nem iskola, nem szakma. Nem lehet rá alapozni. Elmondta összes tanárnak. És mind azt mondja az nem szakma. De en az akarok lenni, és ezt az iskolát el se végzem. Baj??

2019. dec. 13. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Nekem nem baj. Neked lesz az, amikor a szokásos 170 helyett 250-300 órát dolgozol egy hónapban, aztán minimálbérre vagy bejelentve. De ahogy gondolod.
2019. dec. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

A biztonsági őrök 90%-a feketén dolgozik, nincs bejelentve, fizetésének egy részét borítékban kapja, rosszabbik esetben még az adataiddal is visszaélnek a cégek.

Fegyverviseléshez pedig komoly vizsgát kell tenni. Ha egy pitiáner középsulit se tudsz elvégezni, akkor te ezt el se fogod tudni végezni.

Inkább menj gyárba, szalag mellé, sokkal jobban jársz, de komolyan és nem kell rettegned attól, hogy a nav mikor csap le rád.

2019. dec. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Ajjaj, visszafejlődtél, már csak középiskolás vagy? Eddig a munkaügyiben akartál vagyonőrnek tanulni (még mindig kis "ö"-vel írod).
2019. dec. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most hogy lettél középiskolás? Nem huszonéves voltál eddig? Ember...
2019. dec. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!