Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Kilencedikes vagyok most kezdtem járni egy művészeti líceumba.Az elején jó volt minden rendes osztálytársak,jófej osztályfőnök,de pár hónap után nagyon megutáltam az osztályt.Egyfolytában zaj van nonstop üvölt a zene szünetekben,egy nyugodt percem nincs.Mindíg is befele forduló voltam nagyon nehezen barátkozom.Eddig működött az én békénhagyom őket és ők is engem terv,de az utóbbi időben elkezdtek piszkálni csak azért mert nem szeretem azt amit ők.A szakomat imádom mindíg is imádtam rajzolni,de félek hogy így nem fogom bírni.Most adódott egy lehetőség,hogy átmehetnék egy másik suliba természettudományok szakra és ez is nagyon érdekel,de félek hogy mi lesz így belőlem felnőttkoromra.Ti mit tennétek a helyemben?

2019. dec. 17. 17:48
 1/3 Blade Bone ***** válasza:
100%
Szerintem másik suliban sem lesz jobb, ha ilyen mentalitású vagy. Próbáld meg kicsit összeszedni magad, hiszen nyilván ez a suli tetszett jobban, máskülönben nem itt kötöttél volna ki. Ne engedd hogy letoljanak az utadról.
2019. dec. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
16 évesen még csak 9.-be jársz, ha meg átmész egy másikba, esetleg további egy évet veszítesz...
2019. dec. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem próbálj meg kicsit változtatni,és nyitni pár osztálytársad felé.Elég lenne ha tudnál szerezni 1-2 barátot, akikkel el tudnál lenni. A társaság miatt az én véleményem szerint nem érdemes feladnod azt, amit nagyon szeretsz 😊
2020. ápr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!