Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek van tanár példaképetek?...

Nektek van tanár példaképetek? Gyűjtöm a külön egyéniséggel rendelkező, mégis tisztelt tanárokról szoló vicces érdekes sztorikat.

Figyelt kérdés
2019. dec. 18. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
saját magam példaképe vagyok, a legjobb tanár
2019. dec. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Az általános iskola felső tagozatából az osztályfőnököm egy matematika-fizika szakos tanár volt. Nagyon bizarr, kellemetlen humora volt, de a természetjárást általa kedveltem meg. Egy kegyeleti oldalon rendszeresen "gyújtok neki" - virtuálisan - egy "gyertyát" - az iránta érzett tiszteletem jeléül.
2019. dec. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát volt egy tesitanárunk egy ideig... Nagyon dadogott, alig lehetett érteni mit mond. Aztán volt, hogy tesin otthagyott minket kint a focipályán, ő meg eltűnt (később kiderült, hogy beült a kocsmába). Rólunk meg megfeledkezett és már a matek tanárnő keresett minket égen földön, mert vele lett volna óránk, dehát "nem voltunk sehol". Végül megtalált minket a tesi pályán szétszéledve, nem is vettük észre milyen sok idő eltelt. Aztán már csak a tesitanárt kellett megtalálni :D

A tanárnő meg totál ideg volt.

Hát nem mondom hogy a legtiszteltebb tanárunk volt, de felejthetetlenre sikerült az a nap. Kár hogy nem soká tanitott ott.

2019. dec. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Voltak nagyon jó tanáraim, de egyikre sem tekintettem példaképként.

Viszont a gyerekemnek van olyan tanára, aki miatt belefogtam a pedagógusképzésbe.

(nem vicces, érdekes a sztori, viszont rendkívüli ember áll mögötte)

2019. dec. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van; mindig is központi, örök pozitív embernek gondoltam, ezért mindig szégyelltem magam, és,m ahogy telt az idő, rá kellett jönnöm, ő is érzékeny, sőt, talán érzékenyebb is, mint én, de gondosan el tudja rejteni. Ezt példaképértékűnek látom magamból kiindulva és ilyen akartam lenni és lettem is.
2019. dec. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Ősz, alacsony, hatalmas tekintéllyel bíró töri tanárnőnk, ha valaki nem volt ott az óráján lélekben, akkor mindig csak elsétált mellette és odaszólt legyintve, hogy "csak a teste...!" Aztán az érettségink évében 04' bolondok napján meg akartuk viccelni, mindenkinek volt egy tábla a nyakában, hogy "csak a teste...!" Aznap nem jött be, feleltetett, mert ugye mindjárt érettségi, "hogy gondolják, hogy csak úgy elbohóckodjuk?!" Természetesen utólag elárulta, hogy imádta és nagyon vicces volt... (de a tekintély, az tekintéy) A táblát azóta is őrzöm a szüleimnél a régi szobámban lóg, örök emlék!
2019. dec. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen van!

Imádtam a tanáromat,terhes lett ezért ment el a sulinkból

Ingrid nek hívták

Fekete hosszú haja volt,nagyon jó alakja,tesi tanárként ismertem meg.

Asszem az oránál van egy piercing,nagyon szép hangja van.

És eldöntöttem hogy ha lesz gyerekem róla fogom elnevezni


16/L

2020. szept. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!