Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy a szüleitek beirattak sportkörre annak ellenére, hogy nem akartátok?

Figyelt kérdés

Pl. fociedzésre a többi nagyképű gyerek közé vagy valami küzdősportra az erejüket fitogtató balhés gyerekek közé.

Mindezt úgy, hogy gyengék voltatok tesiből és számotokra ez az egész csak egy "fizetős kín" volt.



2019. dec. 26. 13:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja mindezt általános iskolába.
2019. dec. 26. 13:47
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, egy évig jártam teniszre, mert foci már nem volt kézilabda még nem. Minden pillanatát gyűlöltem.
2019. dec. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
100%
Nálam csak az úszással fordult elő. Gyűlöltem és nem is tanultam meg. Anyám befizette a szülőin, aztán közölte hogy innentől kezdve úszni fogok. Nem is értem, egyébként lett volna csomó minden amire szerettem volna járni de nem engedte mert nincs pénzt. Az úszást meg befizette mert xy anyja is befizette. Sok ész.
2019. dec. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is az úszás volt az egyik mert anyám nem akart belenyugodni, hogy csak úgy tudok úszni, ahogy az átlagember. Aztán végül miután már több tízezreket belevert eredmény nélkül , rájött, hogy felesleges, mert sose bírtam megtanulni a pipálást. Pedig az úszómesterem azt mondta, hogy a gyorsaságom miatt egy iskolát is megérne, de a technikára nem éreztem rá és utáltam is. Víz alatt pedig a mai napig 10 másodpercet bírok ki egyhuzamba.


A másik szakkör pedig amit utáltam az a tánc volt. Azért jártam, mert kötelező volt a heti 5 tesi, de minden óra egy szenvedés volt.

2019. dec. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sportban nem, hangszerben volt. Bár ott az volt, hogy a hangszert ő választotta ki, azzal nem volt gondom, majd abba akartam hagyni, mert bántott a tanár (mindenkit, aki szülő nélkül ment), de otthon sokáig nem hitték el, úgyhogy nem engedték sokáig, hogy abbahagyjam.
2019. dec. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!