Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire kelti fel a figyelmet...

Mennyire kelti fel a figyelmeteket, ha valaki gipszben, mankóval, befáslizva megy suliba?

Figyelt kérdés
2019. dec. 30. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Na beszélő viszonyban vagyok vele, pl osztálytársam, megkérdezem mi történt és jobbulást kívánok neki. Ha nem ismerem és csak szembejön a folyosón, akkor meg nem érdekel, semmi extra nincs ebben.
2019. dec. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pontosan annyira, amennyire megérdemli. Akár ismerem, akár nem, megpróbálok előzékeny lenni az irányába, - mivel ilyenkor egy kicsit másféle kihívás a mobilitás, mint mozgásszervileg egészséges állapotban.
2019. dec. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát elég feltűnő dolog...
2019. dec. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi ez a mankó-, gipsz-, fáslifétis?
2019. dec. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megint itt van a gipsz manias
2019. dec. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gipszfétises vagyok, nagyon felkelti az érdeklődésemet az ilyesmi, de nem vagyok már iskolás. Hiába tagadják, mindenki figyelmét felkelti valamennyire. Láttam díjátadóról képeket, az egyik díjazott gipszben, mankóval ment ki átvenni a díjat. Az első sor előre nézett fejmagasságba, kivéve mikor a gipszes megjelent, akkor mindenki lefelé nézett az illető lábán lévő gipszre.
2020. jan. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha véletlenűl oda nézek észreveszem.
2020. jan. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!