Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt egy verekedésem. Kinek...

Volt egy verekedésem. Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Szünet előtt nekimentem az osztálytársamnak. Az osztálytársam azt hiszi, hogy ő a világ közepe és a folyosón 3 lánnyal beszélgetett, mire én odamentem és nyakon vágtam, ő visszaütött és bunyó alakult ki. A többiek csak néztek minket, nagy tömeg gyűlt össze és mindenki éljenzett, majd megjött a tanár akivel óránk volt és azt mondta, hogy ezt elmondja az igazgatónak. Tartok tőle, figyelmeztető lesz belőle. Azért mentem neki, mert én az a típus vagyok akinek mindig verekednie kellett azért, hogy legyen. Beakartam bízonyítani a lányoknak, hogy nem vagyok nyuszi muszi.

2020. jan. 1. 19:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ha odamész valakihez és csak úgy megütöd akkor ki a fogyatékos?
2020. jan. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezt máshogy is meg teheted volna. Ebből az jön le hogy agresszív vagy, és gyerkes hogy ilyen módon próbálsz feltűnést kelteni. Beszélhettél volna velük te is. A figyelmeztető nem jár semmivel, max otthoni szidással. Persze ha az első. De ez értelmetlen volt. Ha akarod írj, és dumálunk hogy lehetsz vonzóbb a lányoknak.
2020. jan. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szóval nem kötött beléd, még csak hozzád se szólt, de te odamentél és megcsaptad. Ha így van akkor egyértelműen te vagy a gyökér a sztoriban.
2020. jan. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Tehát az osztálytársnak annyi a bűne hogy beszélgetett 3 lánnyal?!


Erre te ok nélkül megütötted ?


Ha ez így van akkor a szüleid kereshetnének neked valakit aki tudna segíteni hogy normális lehess.

2020. jan. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
A tanárnak.
2020. jan. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Annyit se érsz hogy véleményt mondjak rólad.
2020. jan. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát bebizonyítottál valamit a lányoknak valamit, az biztos.
2020. jan. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%

Szánalmas vagy kérdező, írom ezt lányként. Lehet nem vagy "nyuszi muszi" ellenben agresszív, gyerekes és másokra veszélyes igen. Ezért pedig bőven megérdemled, hogy eltanácsoljanak, és ne is álmodj róla, hogy közelebbi kapcsolatba kerülj bármilyen lánnyal.

A lányok helyében direkt segítettem volna az osztálytársnak, ezzel is jelezve, hogy az ő társaságát többre méltatom, mint a te agressziódat.

A srác helyében pedig egyszerűen feljelentenélek.

2020. jan. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Verekedèssel nem lehet semmit megoldani, megszerezni.
2020. jan. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mi volt az indíték? Ez testi sértés, biztos, hogy neked nem fognak igazat adni ebben.


"Azért mentem neki, mert én az a típus vagyok akinek mindig verekednie kellett azért, hogy legyen."


Lehet, hogy eddig azok körében, akik felneveltek ez így tudott csak működni, így tudtad megszerezni magadnak amire szükséged volt. Ez viszont a való világban hátráltatni fog téged. A düh és önkontroll hiánya egy nagy handicap a mai társadalomban. Ugyanis együttműködéssel sokkal produktívabban lehet dolgozni. pl. egy cég nem tudna úgy működni, hogy a dolgozók összeverekszenek mert be akarják bizonyítani a főnöknek, hogy nem nyuszi muszik.


Fel kellene keresned egy szakembert, mielőtt tönkreteszed a saját életedet. Ilyen hozzáállással egy olyan jövő fog rád várni, ahol börtönbe kerülsz és nincs se normális munkahelyed, se normális fizetésed. A minimumon fogsz élni, és ez nem egy vidám jövőkép.

2020. jan. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!