Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok, mit szólnátok, ha...

Tanárok, mit szólnátok, ha egy volt diákotok (akit annak idején kedveltetek) elhívna egy kávézóba beszélgetni, kisebb társaságba ( 1-2 szintén volt diák)?

Figyelt kérdés

2020. jan. 2. 06:28
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon örülnék neki. Ezek szerint még számítok neki, fontosnak tart, kíváncsi a véleményemre.
2020. jan. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagyok tanár csak volt diák. Ha elhívnám egy volt tanáromat kávézni akkor biztos, hogy kedveltem, kíváncsi vagyok rá mi van vele, mi van a suliban. Szóval csak menj el! Egy kivétel van: ha csinos fiatal tanárnőként tanítottál egy srácot és az hív el. No akkor meggondolandó :-D
2020. jan. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Megtisztelőnek érezném és elmennék a kávézóba.


/egy pedagógus aki ebben a szerepében volt diák/


Nagyon jó érzés,ha mint tanárként,emberként emlékszik rád az,akit egykor tanítottál!

Nekem levelet írt egy tanítványom amikor elment,mert nem merte elmondani ami az írásban megjelent.

2020. jan. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Néha összefutottunk, pár szót mindig beszélgetünk, de az mindig kimerül annyiban, velünk volt diákokkal mi újság, és azzal zárul, hogy majd leközelebb ha több időnk lesz beszélgetünk.

És arra gondoltam, hogy egy ilyen jó alkalom lenne. :)

2020. jan. 2. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!