Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan kérdezzek rá a tanáromnál?

Hogyan kérdezzek rá a tanáromnál?

Figyelt kérdés

Szóval van minden évben egy novellapályázat, amit kifejezetten az olyan osztályoknak szól, mint amibe én járok. És a mi sulinkban a nyelvtan tanárom szervezi a dolgokat, és ha valaki szeretne részt venni annak vele kell egyeztetnie. És igazából tavaly is volt ilyen, jelentkeztem is, viszont akkor tök könnyű volt rákérdezni, mert azon az órán szóba került, szóval óra végén értelem szerű volt, hogy érdeklődöm. Viszont most kb őszi szünet előtt említette, szóval max mosrana aktuális. Viszont én rosszul fogalmazok élőben. A novella már kész van, szóval biztos, hogy idén is szeretném leadni.


Szerintetek hogy kérdezzek rá


2020. jan. 6. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi a probléma! "Tanárnő/Tanár úr, írtam egy novellát, és szeretnék vele részt venni a novellapályázaton, amit ősszel említett."

Még mindig nem értem, mi problémád!

2020. jan. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért ez nem olyan kérdés, amit ne lehetne feltenni. Óra után, óra előtt vagy szünetben felkeresed. Esetleg facebookon.
2020. jan. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Óra után előveszed a novellát. Odalépsz.


- Tanár úr / Tanár nő , egy pillanatra zavarhatok?


Ha épp nem rohan valahova, úgyis igent mond. Akkor azt mondod


- Szeretnék idén is jelentkezni a novellapályázatra, amire tavaly. Tudja, amelyik múlt év januárjára/februárjára (vagy akármelyik hónapjára) volt meghirdetve.


Itt elkezd bólogatni vagy mondja, hogy igen, emlékszik, stb. Te pedig közben nyújthatod is felé a novellát, azzal, hogy


- Készültem rá, ezt szeretném hozzá odaadni.

2020. jan. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!