Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jogosan mérgesek rám?

Jogosan mérgesek rám?

Figyelt kérdés

Volt az osztálynak egy "kiadása", úgymond be kellett fizetni egy bizonyos összeget egy előadásra, és az ofő engem kért meg, hogy szedjem össze a pénzt. Én viszont megmondtam, hogy nem vállalom, mivel amennyire szerencsétlen vagyok simán elhagyom, vagy ellopják, aztán majd engem vesznek elő, meg a többiek sem szerették volna ha én szedem, mert ugyanezt gondolják, plusz még utálnak is. Ennek ellenére az ofő továbbra is ragaszkodott hozzá, én viszont nem szedtem össze semmit. Most meg kellene a pénz és mindenki engem utál (még talán jobban mint eddig), pedig én elmondtam hogy miért nem vállalok ilyeneket, és még először az osztálytársaim se akarták...

16/L



2020. jan. 7. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Szard le, nem a te hibád, hogy fogyatékos az ofő.

Ha meg utálnak, úgyis mindegy, hogy miért.

2020. jan. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem te vagy a hibás és sajnálom, hogy ilyen osztályod, illetve osztályfőnököd van :(
2020. jan. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A tanárnak nem kellett volna erre köteleznie téged.
2020. jan. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon segg osztályfőnököd van.

Ha egyszer megmondtad, hogy te nem szedel össze semmi pénzt, akkor nem várhassák el tőled, hogy összeszedd.

2020. jan. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!