Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi történt a közted és az...

Mi történt a közted és az osztálytársaid közötti viszonnyal, miután elballagtatok?

Figyelt kérdés

Még gimibe járok, szóval csak az általános iskoláról tudok nyilatkozni.


Volt egy klikk, ami olyan 6-7 főből állt, és én úgy éreztem, hogy abba én is beletartoztam, de miután elballagtunk, bebizonyosodott, hogy ez nem volt így.

A ballagáson sokan sírtak, köztük én is. Csak 3 évet töltöttem velük, de azalatt a 3 év alatt sokat nevettem velük és rajtuk is.

Ma már nem is köszön szinte egyik osztálytársam se, pedig nincs 2 éve, hogy elballagtunk. Úgy elmennek mellettem, mint a huzat.



Nálatok ilyen téren mi a helyzet?



2020. jan. 7. 18:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a legtöbbel jóba vagyok néhánnyal nem találkozok (nem is bánom)
2020. jan. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak az általánosról van tapasztalatom, mi se köszönünk. Volt két ember, akik egy gimibe mentek, ők azt hiszem, tartják a kapcsolatot, de mi többiek nem
2020. jan. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom velük a kapcsolatot, se az általános, se a középsulis volt osztálytársaimmal. De jó okom van rá, szóval én direkt intéztem így.
2020. jan. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Több, mint 10 év után nem tartom a kapcsolatot, csak szó szerint 1-2 emberrel.
2020. jan. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Utáltam az osztálytársaim, alig vártam már, hogy elballagjak. Egy pletykás, idegesítő, bántalmazó "közösség" volt. Utolsó félévben már számoltam a napokat. Nem beszélek egyikkel sem.
2020. jan. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Középiskolából senkivel se tartom a kapcsolatot, de álltalánosból 2 emberrel is. De velük a középiskolát is közösen jártam mondjuk, de ugye már alltalánosból ismertem őket.
2020. jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Általános iskolából maradt akivel tartom a kapcsolatot, köztük van akivel baráti viszonyban is maradtam. Középiskolából senkivel nem beszélek rendszeresen, talán 1-2 emberrel váltottam néhány szót mikor összefutottunk.
2020. jan. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Egy volt oszt. társammal hetente beszélek a többiről nem tudok semmit. De nem is érdekel. Középsuliból kb 6 haverommal majdnem minden nap beszélek
2020. jan. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen egy emberrel tartom a kapcsolatot az általánosból, középiskolából senkivel és az egyetemről sem.
2020. jan. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Utàna 2 èvig mèg spanoltunk egyikkel se tartom a kapcsolatot màra
2020. jan. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!