Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Téged miért közösítettek ki...

Téged miért közösítettek ki középiskolában?

Figyelt kérdés

2020. jan. 7. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk úgy, hogy az osztály "rossz gyerekének" kellett egy alany, hogy ne őt közösítsék ki.
2020. jan. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Mert nem buliztam minden hétvégén, nem piáltam, nem dohányoztam, inkább otthon ápoltam a beteg anyukámat és túl jószívű voltam, nem beszéltem ki senkit, nem akartam ártani senkinek.
2020. jan. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Egy dagadt csaj látványosan kibeszélt, szóval elküldtem a bánatba. Erre mindenki őt védte, mivel őt ismerték engem meg nem nagyon.

Szóval innentől kiközösítettek.

Egyébként angol szak volt, és tele volt ribikkel, 14 évesen már volt 6 pasija meg hasonló fajta :D

Mondjuk az ilyenek egymást is felzabálják.

2020. jan. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Ja 22/L voltam.

És csak azt bánom hogy nem vágtam oda nekik jobban.

2020. jan. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Ok nélkül.
2020. jan. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
én magamat közösitettem ki, mert féltem, hogy ha barátkozom velük, rájönnek, hogy meleg vagyok. amúgy szerintem rájöttek, de nem bántott senki miatta, maximum csak sajnáltak
2020. jan. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Kiálltam valaki mellett, akit piszkáltak, bántottak. Attól kezdve én is célpont lettem.
2020. jan. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%

Mert volt egy bántalmazóm, akinek igazat adtak velem szemben, illetve ő népszerűbb volt. (Szüleimet, külső-belsőmet konstans alázta)


Mert mindig kiálltam az igazamért, nem tűrtem az igazságtalanságot, felvállaltam a véleményemet és valószínűleg vannak "különc" jegyeim.


De igazából a mai napig nem tudom, hogy miért mert sok támadott tulajdonságomban hasonlítok valakire az osztályból, aki emiatt kedvelt...


Megkaptam a néma tiszteletet is (tudás miatt), de mindig éreztem a lenézést és az elítélést.


Csak azért esik rosszul, mert pont az ellentetjére igyekeztem az elejétől fogva az általam iskolai élményeim miatt, és még rosszabb is lett...

2020. jan. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!