Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kötelez az osztályfőnököm és...

Kötelez az osztályfőnököm és az osztálytársak, hogy menjek szalagavatóra, amire megmondtam, hogy nem. Lehet következménye? 18/l

Figyelt kérdés

Kellemes estét!


Mindig kihúztam magam minden programból, már általános óta. Mai napig nem bánom, egyik programot se. Azt ellenben igen, amire beírás fenyegetésekkel elcibáltak, aztán mindig én voltam megszidva, hogy húzom a számat.


Kevesen vagyunk az osztályban. Azt elfogadták, hogy nem táncolok, bár nem lett volna senkinek más választása, és abba is beletörődtek, hogy a programokra nem megyek el, ahogy tudom intézni. De ezt nem egyszerűen nem engedik. A tanárok, többek között az osztályfőnököm, bár nem ő lesz a vizsgáztatóm, ott lesz az idei vizsgámon (szakmai) és ő engedélyezhetik, ill engedélyezhetik, több tanárral. Igaz, hogy nem ezen kellene múlnia a dolognak, és biztos enged, csak a saját légkörömet idegesíti már előre.


Az igazgatónő is rám van szállva emiatt, vagyis lesz, eddig csak egyszer állt le velem beszélni.


Osztálytársaim konkrétan kezdenek kiutálni ezért a mostaniért, hogy ebben se akarok részt venni. Ha mennék is, azt is direkt olyan hétköznapi öltözetben, ami a stílusomhoz illő, semmi ünnepi, alkalmi ruha. Megkapnám a szalagot, kidobnám, aztán szó nélkül mennék Isten hírével. Erősen érlelődik bennem az előbbi, hogy tényleg megteszem, év eleje óta szívják a véremet. Most hónap végén lesz, vészesen közel...


Sokan nem mentek, nem bánták meg, az én nyugodt idegeim pedig már a plafonon. Lehet bajom, ha nem megyek?



2020. jan. 9. 18:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
55%

Nekem is van pàr volt osztàlytàrsam(àltalànos suli) akik mèg az osztàlyképemen sincsenek merr vagànysàgbol ellogtàk a fotozàst. Szoval emlékem sincs egy utolso roluk. Èn sajnàlom mert köztük volt a platoi szerelmem is.


Màsik suliban szalagavato jo muri volt es örülök hogy van képem rola ahogy spanyol ruhàban feszitünk meg ilyenek :) pedig nekem sem volt szivemben az osztàlyom maga.


Bajod nem lesz belöle, 10 -20 èv mulva fognak ezek a dolgok inkàbb àtertékelödni.

2020. jan. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
*mert
2020. jan. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
38%
Egyszer túléled
2020. jan. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
36%
Hát te hülye vagy, már bocsánat. Nem lenne egyszerübb elmenni? Nem bírszki 2 órát ott? Akkor békénhagynának.
2020. jan. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Ez nem kötelező. Elmondod, hogy te nem veszel részt benne, és ennyi. Ha bajuk van veled, akkor eddig is volt, szóval ha szivatni akarnak nem ezen fog múlni.
2020. jan. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%
Semmi sem kötelező. Mivel 18 vagy, már iskolába járni se (csak akkor nem lesz érettségid). Ha nem mész el nem mész el. Max kapsz egy beírást. Naés, kit érdekel?
2020. jan. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
13%
fél évig pokol lesz az életed + érettségin is rossz pont lesz , megéri? ha igen és bírod akkor ne menj el, de számolj a következményekkel. nem fog kényszeríteni senki , de lesz következménye.
2020. jan. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
48%
Ugyan nem kötelező, de valamikor csak meg kell tanulnod, hogy nem mehetnek mindig kényed-kedved szerint a dolgok...
2020. jan. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
92%
Lehet ő inkább azt tanulja meg, hogy nem kötelező együtt haladni a csordával.
2020. jan. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
32%
milyen csordával ? évi 2 alkalom szalagavató meg ballagás utána meg jön a kérdés hogy 30 évesen is egyedül van mit tud csinálni..
2020. jan. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!