Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Állandóan csesztetnek az...

Állandóan csesztetnek az osztálytársaim, már nem bírom! Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Folyamatosan az megy, hogy Tibi így, Tibi úgy. Van pár gyerek, akiről tudom, hogy drogozik, meg is látszik rajta és ők, emg még szinte az egész osztály úgy jön ,hogy Mivan Tibiiiiiiiiiii???? Így elnyújtva. Meg állandóan teledobálják a kapucnimat zsebkendővel. És olyan szemetek, hogy rám fognak akkora hülyeségeket, amiknek még a létezését se hiszi el a tanár, de egyből engem vesznek elő. Meg sokat vagyok mostanában beteg, és teljesen normális, hogy 1-2 hetet hiányzok egy tél alatt, de náluk, egyből az megy, hogy az ofőnek azt msélik ,hogy Ja, ő mondta, hogy azért nem jön, mert nem akar dogát írni. És tudja az ofőm, hogy beteg vagyok, emrt anyám felhívta. De amikor meg az ofő mondja, hogy hagyjátok béként, akkor meg azért piszkálnak, hogy jajjj kislány tanárnéni megvéd. Ja és nem kértem az ofőtől semmit. Meg a hátam mögött melegnek tartanak.


Arról nem beszélve, hogy hülyének állítanak be minden tanár előtt, pl ilyenekkel. Ofő kérdezi, hogy miért nem beszélgettek vele? (velem) Mondják, hogy hát azért, mert ő senkivel nem beszélget, mindenkit utál, soha nem akar semmiben együttműködni. ezt mind a hátam mögött, amikor pl beteg vagyok. Amikor meg ugye engem kérdez az ofő, akkor mondom el az igazságot. Beszélgeténk én, csak elküldenek, mondják, hogy menjél máshova rontani a levegőt. Értitek? Ilyen szemetek. Annyira ideges vagyok az iskolában. És ez már a 3. iskola. Mindenhol ez megy?


2020. jan. 10. 15:40
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez volt. Azt tudod csinálni, hogy meghúzod magad és bármit csinálnak, ne reagálj rá. Ha bármit reagálsz, elérik a céljuk, hogy bosszantsanak.
2020. jan. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Hát igen. Egy része a bosszantásra megy, nem a vicc-re, másik pedig, hogy balekot találnak, akit bemárthetnek a tanárnak. És Nem is gondoltam volna, hogy ilyen szemetek tudnak lenni! Kiközösítenek, úgy beszélnek velem, mint egy kutyával, de a tanárnak azt mondják, hogy én vagyok a "különc"
2020. jan. 10. 15:46
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ne hagyd magad. Ilyen nincsen, hogy ezt hagyni kell. Szólj a szüleidnek és az ofdnek, sajnos nincs más megoldás. Te nem fogod ezt megoldani egyedül és nem is védenek meg gondolom, szóval hidd el nincs más megoldás szólj azonnal a felnőtteknek mielőtt nagyobb baj lesz esetleg kitalálnak valamit rólad.
2020. jan. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Hát tudom, de képtelen vagyok elmondani, mert nem értik meg. Mondtam ezt is, hogy a folyosón mondják állandóan, hogy Mivan Tibiiiiiiiiiii?? Ilyen lakatos brendonos hangos, szinte kiabálva. Egyszer próbáltam, hogy ezt bosszantásból csinálják, meg egyszer el is játszottam, de azt monsták, hogy de hát csak megkérdezik, hogy mi van veled. Na ezzel sokra mentem. Ja és játszák magukat a szülőknek is. Anyám egyszer pár éve elbeszélgetett egy gyerekkel, de olyan álszent kamu dumát nyomott le neki... Jajj, hát ő nagyon jó fej, sokat nevetünk, okos nagyon, mindenben segít. Sok barátja van. Közben meg ő a legnagyobb fszfej velem. Anyám meg elhiszi neki. Sajnos nincsenek meg azok a kapcsolatok, amikkel lehetne ilyet intézni.. Egy telefon menni "feri bának" és hazafele menet elkapják. És laposra verik. Aztán még egy ilyen és megint. Ilyen fekete bömbis történet.
2020. jan. 10. 15:56
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Olyan értelemben mindenhol ez megy, hogy minden osztályban és minden suliban vannak olyanok, akik megpróbálnak kipécézni maguknak valakit. Ez rossz, de a tanárok komoly elhatározása nélkül nem lehet ellene mit tenni.


Tüneti kezelésként valahogy azt kéne elérni, hogy ne téged bántsanak. Gondolj bele, hogy miért mindig te vagy a célpont. Egy barátod sincs, akitől megkérdezhetnéd, miért téged céloznak? Esetleg az iskolapszichológussal is elbeszélgethetsz, hátha tud mondani valamit.


Ettől még ők a fa...opók, de téged mégis valahogy meg kellene védeni, mert hosszú távon ártani fog, ha marad ez a helyzet. Titokban az ofőhöz is odamehetsz, ha ő amúgy támogat. Mindenképp mondd el neki azt is, hogy legyen diszkrét, mert már bántanak azért is, hogy ő véd meg téged, és mondd el neki, hogy kik a főkolomposok. Azért neki vannak eszközei, hogy elvegye az illetők kedvét a zaklatásodtól.


Ha pedig már nem leszel a középpontban, akkor a normálisak ki fogják dugni a fejüket a fűből és remélhetőleg barátaid is lesznek...

2020. jan. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
de van barátom, tőlük tudom, hogy mi folyik a hátam mögött. Hallod, azt mondják rólad, hogy meleg vagy. Mi? Kik? Hát nem tom' elég sokan. Tényleg? De hogy jön szóba? Hát csak úgy. Azt mondják, meleg? Persze. hát nézz rá. Ja, és semmiben nem tér el a hajviseletem az öltözködésem az övéktől. Ezért is lepett meg
2020. jan. 10. 16:13
 7/36 anonim válasza:
100%
Velem is volt ilyen, nem én voltam mindig a fő célpont de nagyon idegőrlő tud lenni. Haver ha nem lépsz valamit, hidd el egy életen keresztül elkísér. Én azt javaslom válts sulit
2020. jan. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
25%

Harom iskoladban utalnak es kozositenek ki.

Nem gondoltal meg ra, hogy veled van a baj? Intelligens valoszinuleg nem vagy tulzottan, mivel nem tudsz helyesen fogalmazni. Hianyzol a sulibol heteket, ez alapjan megint ki tudnak szurni. Gondolom hamar kiborulsz, erzekeny vagy(mint egy kislany), ismet egy jo ok.

Szoval igen. Keresd magadban a hibat es valtoztass. Mert egy helyen meg elhiszem, hogy kifognak, de ha mar a harmadikon is, akkor az bizony nem veletlen.

2020. jan. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
91%
Beszélj a szüleiddel hogy írassanak át egy másik iskolába ha ennyire kezelhetetlenek. Ha megvernek iskolán kívül egyből fel kell jelenteni őket. Ilyen bántalmazásokból komoly ügy szokott lenni az biztos helyre rázza őket. A híradóban is nem rég volt téma hogy megalázták iskolatársukat, bántalmazták és bizony fel lettek jelentve komoly bírósági ügy lett belőle. Nem szabad ezt annyiban hagyni. Ha tényleg a tanárok is tehetetlenek mert javarészt ez megy, meg elszarják sajnos már itt tart a társadalom akkor iskolát kell váltani.
2020. jan. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Elmondok egy személyes történetet. Én hasonló cipőben jártam, kiválasztottak mert rendes és szerény voltam. Azt hittem le fognak állni, de nem tették. 8 hónapig depressziós voltam és komoly gondok keletkeztek bennem, mai önmagamat egy aranyos szerény gyerekként, de olykor sötét érzelem nélküli pszichopataként jellemezném. Én jól jöttem ki ebből, megbékéltem magammal és jól érzem magam, viszont ez miatt egy teljesen másik személyiségem lett 1 év alatt. Nagyon fontos, hogy időben szólj és ne úgy mond el a szüleidnek, hogy köszönéssel piszkálnak, hanem azt hogy rettegsz tőlük, rosszul érzed magad az iskolában, kiközösítenek és hazudnak. Legyél bátor és komoly hangnemben beszélj a szüleiddel.
2020. jan. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!