Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Bolond az a tanár aki egy...

Bolond az a tanár aki egy diákra rábízza a táskáját benne mindenével? Pénz mobil iratok lakáskulcs?

Figyelt kérdés

Tanár leküldi a diákot óráról hogy jaj lenn hagytam a tanáriban a táskám hozd már fel.

Azt most hagyjuk hogy a diák elvileg be se léphetne a tanáriba, ez most mellékes.

De ott van tizenéves Pistike kezében egy táska benne pénztárca mobil iratok személyi jogsi lakáskulcs kocsikulcs mobil. és viszi az épület egyik végéből a másikba mely idő alatt azt csinál a táskával amit akar.


Nem tudom lehet én vagyok paranoid de én soha egy percre se bíznám senkire a táskámat. De senkire még arra se akit 20 éve ismerek.

(saját közvetlen családtagok kivételek)


2020. jan. 13. 11:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Öszintén szólva itt VELED vannak komoly bajok, ha ilyen szinten paranoid vagy!
2020. jan. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

te vagy paranoid.

eleve mondta neki. ő lenne az első akit gyanúsit ha bármi eltűnik. nyilván nem kockáztatja meg a diák , hogy elvegyen bármit mert nem ennyire ostoba.

2020. jan. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Mivel Pistike lett leküldve, gyorsan kiderülne, ki a ludas, ha hiányozna bármi is.

Nyilván nem az osztály réme Pistikét fogja erre megkérni amúgy sem, hanem a tanárok szeme fényét, akinek eszébe sem jut piszkálni.

2020. jan. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt akartam írni, a x ember lett leküldve amar kiderül ki túrta át a táskát. A tanáriban amúgy kb mindig van valaki, ha más nem a könyvtáros. Óra idejében úgysincs dolga.


Párkapcsolatod amúgy van, vagy a párodat is csak lagzi után engeded be a lakásba? :D

2020. jan. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom én az atyaúristenre se bíznám a tárcámat még akkor se ha 1000 ft van csak benne.

Lakáskulcs mobil személyi meg tényleg az a kategória, hogy soha de soha senkinek se.

2020. jan. 13. 11:28
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Még a saját családodra sem?
2020. jan. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Bármit kilophat az is, akitől nem is feltételeznék, hogy lop/lopni fog.
2020. jan. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ja lemaradt 20/nő
2020. jan. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

ezt minek kérdezed meg? már az elején leírtam


(saját közvetlen családtagok kivételek)


de azt a 2-3 embert leszámítva nincs az az ember a földön akire én a táskám tárcám mobilom rábíznám 5 perce is

2020. jan. 13. 11:54
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én a 90-es, 2000-es években voltam általános és középiskolás, ilyen b..romság még eszembe nem jutott volna.

A tanár nem bolond. Biztos nem a legrosszabb hírnevű diákot kérte meg, hogy hozza fel a táskáját.


A hiba benned van.

2020. jan. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!