Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Na az van hogy hogy irodalombó...

Imrechannel kérdése:

Na az van hogy hogy irodalomból bukásra állok akkor évet kell ismételni vagy mi?

Figyelt kérdés
2020. jan. 14. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha év végén is megbuksz akkor vizsgát kell tenned augusztusban. Ha azon is megbuksz évet ismételsz.
2020. jan. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ma az van Imre, hogy igen.
2020. jan. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, most milyen rendszer van, de arra is figyelj, hogy irodalom írásbelin nehogy meghúzzanak még nyelvtanból is...
2020. jan. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pótvizsga lesz akkor augusztusban.
2020. jan. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Na az van, hogy bromia esélyes!
2020. jan. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Év végére kijavítod! Akkor nem kell pótvizsga sem és évismétlés sem.
2020. jan. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha félévkor megbuksz irodalomból, az az év végi jegybe is beszámít - mér amennyire tudom.


Második félévben ez úgy néz ki, hogy, tegyük fel, hérmasokat kapsz, léezárnak hármasra és az év végi bizidbe kettes kerül be (a két félév átlaga)


Tehát nyugi, most nem kell évet ismételni automatikusan, de év végén beleszámít majd a jegyedbe.


Következő fél évben lesz esélyed jívatni.


Ha nem megy, szülő beszéljen a tanároddal, keressteek magántanárt esetleg vagy osztálytárstól kérj segítséget.


Ha év végéig se éred el az elégséges szintet, akkor augusztusban pótvizsgézhatsz. Ha azon is megbuksz, akkor évet ismételsz.

2020. jan. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na az van, hogy ha év végéig nem javítod ki, akkor tanulhatsz nyáron a pótvizsgára.

Ha nem mész át augusztusban, akkor az van, hogy évet ismételsz.


Nem is értem hogy lehet bukásra állni egy olyan tantárgyból, amit csak olvasni meg magolni kell...


Nem tudom hanyadikba jársz, de kapd össze magad, mert érettségizni is kell belőle!

2020. jan. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek nagy pacsi nektek
2020. febr. 12. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!