Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Iskolai bantalmazas ellen mit...

Iskolai bantalmazas ellen mit tudok tenni? Fiuk lanyok egyarant megkeseritik a napjaimat

Figyelt kérdés
17/F
2020. jan. 14. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Panaszt az igazgatónál, fenntartónál és feljelentés a rendőrségen


Amennyiben az igazgató és a fenntartó nem csinál semmit, akkor ellenük is feljelentés


Ha lehet legyen hang- és/vagy videófelvételed és minden incidenst jelentsd azonnal az iskola felé

2020. jan. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonymousreview60 ***** válasza:
33%
A tánctanárom lánya kravmagázott, most kickboxol. A kollégám nője kickboxol. Egyik lány sincs ötven kg és ha ezt így folytatják, nem is lesznek.
2020. jan. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
Semmit, nem vagy elég kemény. Fôleg ha még lányok is beléd állnak. Ez nagyon gáz.
2020. jan. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

amit egyes írt.

Bánom, hogy hagytam, és nem azt léptem meg. hülye ofő semmit se csinált

2020. jan. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

#3, húzzál innen a p¤csába! A gyerek segítséget kért, nem egy újabb zaklatót!


Attól, hogy hímnemű, még nem kell eltűrnie, hogy zaklassák!

2020. jan. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Úgy, ahogy az első írja. Nem kell verekedés, keménykedés, szimplán csak rögzíts minden esetet, beszólást, ha neten történik akkor csinálj screenshotokat és először az igazgatóhoz menj, majd ha ott nem történik semmi, akkor szépen jelentsd fel őket. A fenntartót is keressétek fel. Megbüntetni nem fogják őket sajnos, ilyen ez a világ, de egy feljelentési procedúrától jól beszarnak, az igazgató is és akkor ő is keményebb kézzel fogná őket. Engem is zaklattak, bántalmaztak általános iskolás koromban (középiskolában már nem, ott határozott voltam), és a mai napig bánom, hogy nem történt semmi ellenük, most olyan feljelentési ügyet akasztanék a nyakukba ezeknek a senki proliknak, mint a fene.
2020. jan. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!