Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Sos! Mit tegyek?

Sos! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Úgy érzem múszály segítséget kérjek.Van egy tanárom aki rám szállt.Nem hagy békén mindenért beszól,ha vki bemegy fogadó órára hozzá hazudozik össze vissza.Tegnap szülinapomra kaptam anyától(ő kért időpontot)egy körmöt.És csak ki van lakkozva.A tanár meg beégetett az egész osztály előtt,csúfolódott velem,majd elárult az osztályfőnöknek aki ismét egy másik osztály előtt beégetett már szinte sírtam.A többi tanár próbált megvédeni majd dühösen kimentek.Amúgy mindenből szín 5-ös vagyok.Aztán elmondtam anyának aki leszidott hogy miért van körmöm meg hogy lemondhattam volna.Ő is folyton csesztet tesómat jobban szereti.Mama mindig próbál megvédeni.És visszatérve ez csak egy példa volt.Folyton csesztet mindenért.Az igazgatót nem érdekli,anyát sem.Szóval kérnék segítséget es köszi ha végig olvastad :)
2020. jan. 14. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Cserély sulit, vagy szóljál vissza a tanárnak vakami ütőset. Ne hagyd magad.
2020. jan. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*valami
2020. jan. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Apukád?


A szülőnek az lenne a dolga hogy kialljon a gyereke mellett.. Nem is értem.


Én kolkomet valaki csesztetné, a minimum hogy bemegyek és megkérdezem ugyan mit vétett a gyerekem..


Gyűjts bizonyítékot arról ahogy kiabál veled a tanár, hangfelvétel mondjuk, és otthon mutasd meg a szülőnek, azzal a kísérő szöveggel hogy vigyen át másik iskolába.


Sajnos ha a tanár kinézett magának akkor nincs mit tenni. Ha plusz olyan tantárgyat tanít ami főtárgy akkor meg szívás is.

2020. jan. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos kis faluban lakok ahol nincsen csak ez a suli.A legközelebbi 35-40 percre van innen.
2020. jan. 14. 19:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor menj oda. Van arra busz járat?
2020. jan. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fuuuu de ismeros egy helyzet. Az ilyen sunyi majom tanar engem is kinezett maganak mindig. undorito emberek.
2020. jan. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tata odajár dolgozni eltudna vinni de vissza nem tudok jönni mert 1 órát várni kéne meg egyedül se engednek el.
2020. jan. 14. 20:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2020. jan. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy elég fiatal ahhoz hogy ne mehess egy messzebb helyre iskolába, beszélj a szuleiddel. Én ennyi idősen napi 100 kmt buszoztam az iskola miatt.
2020. jan. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

16 éves korod felett simán buszozhatsz egyedül. Nálunk voltak gyerekek, akik más városól vagy más faluból járthak be. Nekünk pesti gimiseknek is a 35-40 perc út volt az átlag, volt akinek még több is.


Egyszerűen legyél határozott és mond, hogy Te abba a suliba mennél és egyedül elintézed a be és hazautazást.


Ha a szüleid nagyon aggódnak, kipróbálhatjátok azt, hogy eleinte apukád visz, hazafele vársz rá egy órát. Majd befele apud visz, de hazafele egyedül jössz... Majd ha tartható ez az egész, akkor már egyedül jársz. De szerintem már így 16 év felett (Nem tudom 16, 17 vagy 18 éves vagy, esetleg több) már bővel mehetnél egyedül.

2020. jan. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!