Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan ismerkedtetek össze az...

Hogyan ismerkedtetek össze az első napon a középsuliban?

Figyelt kérdés

Sok helyen hallottam már, hogy a gimi első napján görcsösen oda kell sétálni a többiekhez beszélgetni, ilyesmik. Vagy valahogy máshogyan, lazábban ismerkedtetek össze? Hogyan ismertétek meg egymást az osztállyal? Gólyatábort most ne vegyük bele.

Érdekel a tapasztalataitok, mivel szeptemberben én is új suliba megyek.

(10-11 éves trollok kíméljenek)



2020. jan. 29. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Álltam a kapu előtt, odajött hozzán egy lány, de kiderült, nem egy osztályba járunk 😊

Első nap már mondtak pár nehezebben beszerezhető könyvet, nyelvkönyv volt egyébként, páran együtt mentünk el suli után megvenni, össze is barátkoztunk.

Van, aki lazább, ők odajöttek ismerkedni. Így nekem is volt lehetőségem barátkozni, annak ellenére, hogy én visszafogottabb vagyok

2020. jan. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Már ismertem a 30%-ukat innen-onnan, meg hozzánk sok falusi jött egy helyről, szóval ment a klikkesedés rendesen, de oda is sikerült beilleszkedni a magatartási problémáimmal meg a tanároknak való beszólogatással, szóval igen, valszeg így is lehet, bár nem ajánlom :D
2020. jan. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
74%
Én simán hátrafordultam és kunyeráltam tollat és papírt. Ez a görcsös ismerkedés egy baromság. Odamész csá mizu. Ha fiú vagy akkor azzal kezdenék hogy "jó csajok vannak az osztályban nem?" Szóba elegyedsz emberekkel, lehet pont azzal, akivel később halálos ellenségek lesztek. Később meg úgyis elválik, hogy kivel leszel jóban.
2020. jan. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!