Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha így viselkedn...

Mit csináljak ha így viselkednek velem?

Figyelt kérdés
Eleve sokan vagyunk egy osztályba.De kb.3hete a fiúk lemondanak a hátam mögött de úgy hogy halljam,le kàznak a közösségi oldalakra feltett képeimet fikázzák,óra közepén lemondják hogy "hogyan nézek ki" "hogyan lehet barátom" csak mert nekik nem tetszek/nem vagyok nekik szimpatikus.3éve jàrunk egy osztályba.Senki más csak az a pár fiú.Ez végett nagyon rosszul érzem magam.Suliban tartom magam de otthon sírhatnékom van,nem tudok másra gondolni màr teljesen megvisel lelkileg.Gyomorgörcsel jàrok be iskolába.Miközben oké nem vagyok a legszebb de nem is tartozom a legcsúnyàbbak közé de a fiúk sem helyesek csak egoista..kalapok.Tőlük jóval fiatalabb kis "lányokkal" leírnám ami a szívemen de de a GYIK úgy nem engedi beküldeni😂 vannak együtt akik csagatyàsok,1kg smink az arcuk nagyját egy vizeszsepivel le tudnám törölni mégis rám beszélnek.Közbe mondom a fiúk ks rondák de ez mégis nagyon rosszul esik már.Nem tudom meddig bírom még
2020. febr. 4. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:

1. válts sulit.

2. töröld az összes fotód vagy akár a közösségi profilod vagy tegyél ki egy olyan képet, amin egy feltartott középső ujj látható.

3. legközelebb öntsd pofán őket egy pohár hideg vízzel és üvöltsd, hogy befejeztétek az alázásom, vagy adjak még pofont is?!


Az ilyen kcsögöknek meg kell mutatni, hogy nem vagy nyuszi, mert ha látják rajtad, hogy áldozat vagy, még jobban el fog durvulni a helyzet!

2020. febr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Miért beszélnek így veled?

Én nem látom át a szitucáiót, de az én osztályomban voltak lányok, akik pucér képeket raktak ki magukról, mindig pózoltak, agyon sminkelték magukat, és mindenki megkefélte őket. Utána háborogtak, hogy így beszélnek velük, ami tényleg nem szép, de legalább van alapja.


" nem vagyok a legszebb de nem is tartozom a legcsúnyàbbak közé de a fiúk sem helyesek "

Ahogy látom, te abban a világban vagy, ahol az, ha valaki helyes vagy csúnya, az határozza meg őt. Lehet, ezért érzed magad ennyire rosszul, mert a saját értékrendedben alulértékelnek. Nem tudom, érted e amit mondok.


Egyszerűbben, valaki azért érzi magát szarnak, ha szar jegyet kap. Amikor megkapja, összeomlik, pedig amúgy a jegy semmit nem számít. Téged én ilyennek látlak, hogy a kinézeten pörögsz, hogy csak az számít, akkor vagy jó ha jól nézel ki, és amikor lefikáznak ezért fáj ennyire.


Arra hogy téged szidnak, pedig ugyanúgy szidással, ócsárlással reagálsz a többi emberre. Ez szintén nem vezet sehova téged. Szerintem, mielőtt bárkivel is tennél bármit, magadban kéne rendet tenned.


"vannak együtt akik csagatyàsok,1kg smink az arcuk nagyját egy vizeszsepivel le tudnám törölni mégis rám beszélne"

Itt pedig azt taglalod, más milyen, mégis téged fikáznak, amikor más ezerszer szarabb nálad, stb. Másra mutogatsz, másra vagy dühös, ami nem vall őszinteségre.


"ez mégis nagyon rosszul esik már."

Itt vagy őszinte, amikor kimondod hogy neked ez fáj. Bár csoda lenne, ha eljutnánk oda, hogy azt mondod, nem érzed magad értékesnek.

2020. febr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ja, és ha óra közepén elmondják, hogy hogy nézel ki, akkor lepd meg őket és még hangosabban kontrázz rájuk, hogy ti hogy néztek ki, keresd meg a gyenge pontjukat és ott szégyeníts meg őket!


DE NE HAGYD MAGAD tovább terrorizálni és az olyan "jószándékú" birka dumát meg felejtsd el, hogy nem kell észrevenni, mert ilyenekkel csak az idióta tanárok szoktak jönni és mire elballagsz, már lelki roncs lettél, de az a kutyát nem érdekli, viszont a te egész további életedre KI FOG HATNI!

2020. febr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az embernek ki kell állnia önmagáért, mert senki más nem fogja megtenni helyette !
2020. febr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Itt csak az a baj,hogy én nem vagyok olyan hogy kiállok magamért sajnos.Inkább haza megyek,szenvedek,sírok,depizek de hiába van rohadtul a számon abban a pillanatban nagyon sokszor sőt szinte csak az a szitu van hohy magamba folyton.Fej lehajt és akkor ott szomorkodok.Nem mondom hogy nem merek szájat ereszteni mert volt hogy össze kaptam.valakivel,de ha ilyenről van szó hogy engem gyaláznak mindig is yen voltam.Világ éltemben.Nem merek semmit csinálni még csak beszélni sem beszélek róla
2020. febr. 4. 19:41
 6/8 A kérdező kommentje:
Jaj és nem vagyok magamutogató sem nem rakok ki sokat mutató képet és 1kg vakolat sincs rajtam
2020. febr. 4. 19:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Én sem voltam olyan, aki kiállt magáért és megöregedve kvára megbántam, ezért vagyok okos utólag és tudom, hogy mit kellett volna tenni vagy legalább megpróbálni!!


Szóval ezért kérlek, kérdező: szedd össze magad, emeld fel a fejed és IGENIS mutasd meg, hogy veled ezt nem csinálhatják!


Vagy akkor ne panaszkodj, hanem élvezd továbbra is és meg fogják tenni, mert megtehetik és mert te megengeded nekik.


De tenni ez ellen csakis te tudsz egyedül és hiába kérsz itt tanácsot, ha nem mered megtenni, ha nem teszel semmit, akkor nem fog változni semmi, sőt rosszabb lesz és egyre rosszabb !


Legközelebb ne fogd vissza magad és inkább kapj egy igazgatóit de tegyél magadért valamit!

2020. febr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem smink se kell, úgy is tökéletes vagyok 👑
2020. febr. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!