Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha az osztálytár...

Mit csináljak ha az osztálytársaim folyton rólam másolják a leckét?

Figyelt kérdés
Nem vagyok stréber ilyen 4-es 5-ös tanuló vagyok de ettől függetlenül általában megírom a házi feladatom. Mégis az osztálytársaim mindig rólam másolják a leckét és ez azért elég idegesítő hogy én tök sok időt belefektettek ők meg egy szünet alatt le másolják és csá. Ráadásul mikor csak annyit mondok hogy azért megcsinálhatnátok néha azt mondják hogy nekik erre nincs idejük. Mit csináljak? Aránylag szeretnek az osztálytársaim de ez nálunk egy csettintésre megváltozhat. Meg ez így elég demotiváló.

2020. febr. 6. 19:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Miért adod oda?
2020. febr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Nálam akkor szoktak le róla, amikor én is kezdtem kicsit jobban belesz.rni ebbe a házi feladat dologba, és látták hogy én is szünetben kaparom össze vagy alig írtam valamit. Te is kérj el másoktól házit, és hamar elterjed rólad hogy mégsem vagy akkora stréber, még ha a jegyeid közben ugyanolyan jók is maradnak
2020. febr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%

Ha ennyire zavar ne add oda.

Egyébként meg attól hogy lemásolják rólad még nem lesznek előrébb semmivel. Ennek pont az volna a lényege hogy gyakorolj folyamatosan, így dogák előtt nem kell egész nap tanulnod, már benned van.

2020. febr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Ne csináld meg 😁
2020. febr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj belőle üzletet, kérdezd meg mit ad cserébe.
2020. febr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérj érte pénzt, elvégre ez is munka és te dolgoztál meg vele !
2020. febr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonymousreview60 ***** válasza:
22%

Volt már! https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tanarok-iskolatarsak..

Kellene már egy szkript, ami helyettem kikeresi a választ. Eszemphassom megáll, mennyire egyformák az emberek (vagy többször kérdezik ugyanazok ugyanazt).

2020. febr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%

Hát, de miért adod oda? Csak nem szedik ki kérdés nélkül a táskádból a füzeteket/könyveket? Mert, ha igen, akkor ott nagyobb a baj a leckemásolásnál...


Egészen nyugodtan megmondhatod, hogy nem, és kész. Tudom én amúgy, hogy nem könnyű, én is így voltam. Ráadásul én tényleg kitűnő voltam, és bizonyos szempontból "stréber" is - legalábbis így neveztek -, úgyhogy engem még kimondottan utáltak és bántottak is, de a leckém persze kellett. Meg a segítség, ha nem értettek valamit. Én meg annyira szerettem volna, ha elfogadnak, hogy megtettem az elején, de aztán rájöttem, hogy ettől csak egy balek lettem, és semmivel nem lett több barátom.


Érdekes módon, mikor a sarkamra álltam, jobban kezdtek tisztelni.

2020. febr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

Lemásolják, egybeírandó. (ezt csak így segítségképpen, hogy tényleg strébernek tűnhess! :D )


Szóval igazándiból neked van egy terméked, amire nagy a kereslet. Ideje lenne nem ingyen adni, hanem üzletet csinálni belőle! :)

Biztos megvan, hogy kik azok, akik mindig másolnak. Megmondod nekik, hogy dobjanak össze egy ezrest neked, és már másolhatnak is. Ha öten másolnak, akkor csak egy 200-asba kerülsz mindenkinek. Ennyit csak megér nekik :D

2020. febr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%

Én nagy nehezen kettes voltam matekból mégis mindenki rólam másolta csak hogy ne ordibáljon a tanár xD


Bár amikor a tanár körbe nézi és mindenhol látja, hogy ugyanott elvan szarva az egész akkor is kiakad hogy ez mi a franc xD

2020. febr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!