Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért jó a többi gyereknek,...

Miért jó a többi gyereknek, hogy lejáratjuk, megalázzuk a másikat? És még röhögünk is rajta?

Figyelt kérdés

Összerándul a gyomrom, ha eszembe jut az iskola. Állandóan csesztetnek kritizálnak.. Ez nem jó, az nem jó..


Mivan Tibi miért ebbe jöttél? Másnap másikban megyek. Na mivan mégse volt jó? És röhögnek.


1. nem tudok. Egyszerűen képtelen vagyok bármit is visszabeszélni, mert 4 és fél év magántanulás után kimaradtak ezek a készségek!

2. nem is akarok visszaszólni. Nem akarok lesüllyedni a szintjükre, de ezért meg hülyének néznek, hogy nem válaszolok.


Megcsicskáztatnak. Csak úgy a semmiért tarkóncsapnak és röhögnek. Tudom, hogy ki volt, fel is vállalja, de a pofámba röhög.


Mit lehet ezekkel tenni? Mint mondtam nem tudok visszaszólni.. Ezek a gyerekek szellemileg annyira éretlenek és rettenetes buták... Semmit nem tudnak az életről. De vedelni, meg cigizni azt tudnak.


Meg még az, hogy lejáratnak mások előtt, álhíreket terjesztenek rólam.. Meleg vagyok, autista vagyok..

Órán kikéredszkedtem a vécére a tanár kienged, erre az egyik iq bajnok mondja: Tanárnő ne engedje ki, nem talál vissza. Az egész osztály röhög a tanár meg mosolyog.


Olyan dolgokat művelnek, amikért ha elmúltak volna 18 már a börtönben rohadnának!


16,5/f


2020. febr. 9. 13:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Sokkal érettebb vagy náluk... az vigasztaljon, hogy míg te éled majd a 20-on 30-asok irigylésre méltó életét, ők akkor csúsznak le szépen a béka segge alá, amikor már rajtuk múlik szinte minden, és mivel te jófej vagy kiröhöghetnéd őket hol tartanak, de nem fogod tenni.


Csapkodják a tarkód ha nekik ez poén, de amikor majd 28 évesen munkaügyis kérdéseket tesznek itt fel meg hogy miért minden csaj golddigger, nem fogsz csodálkozni miért ilyen szerencsétlenek....

2020. febr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1-es köszönöm, de attól még, hogy szellemileg érettebb vagyok nem jelenti azt, hogy jobban fogom tudni élni az életem. És sajnos eddig mindig az volt, hogy a "rossz" nyeri az a jutalmat.


Az a gyerek aki kigáncsolja a másik gyereket (nem engem) aki ráadásul fiatalabb nála, aztán úgy hagyja ott, hogy "még a saját lábában is elesik" az igazgató pldás magatartásért megdicséri.


Ennyit erről.


Nekik mindig el van nézve minden.. A tanár szeme láttára veszik el a náluk 3 évvel kisebb gyerek telefonját és röhögnek a képein, azán melelttük elmenő kisgyerek táskájának a zipzárját kihúzzák anélkül, hogy észzrevenné és kihullik az összes könyve. És röhögnek rajta. A tanár meg csak nézi. Mintha élvezné. De ha én annyit merek csinálni, hogy otthon felejtem a könyvemet, akkor hát ez mekkroa tiszteletlenség a tanárral szemben, máris kapok egy 1-est.

2020. febr. 9. 13:41
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Beteg ez a társadalom, húzz el minél messzebb amint lesz rá lehetőséged.
2020. febr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Keményen fog gangzani, de ezt csak túl kell élni.


Én heti kétszer minimum sírtam az osztálytársaim miatt, de egyszer véget ért, leérettségiztem, most minden szupi.


29/N

2020. febr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek birtoklóak. Igaz ez tárgyra vagy éppen a hatalomra, ami az iskolában szerintem a "menőség", avagy vezéregyéniség. Nem tudjuk a múltját, hátterét. Nem azt írom, hogy a múlt és fájdalmak bármire is magyarázat az undorító, empátia nélküli, gonosz viselkedésre, amit fordított helyzetben a másik nem tűrne el és fel lenne háborodva. Ami más, ami eltér az ő elképzelésüktől, életmódjuktól, az máris elítélendő, vicces, szórakozás tárgya. Utálom és sajnálom egyszerre az ilyen... embereket.


Én, ha tanár lennék, biztosan tartanék az első ilyen esetnél szentbeszédet, akár unalomig. Alsó vagy felső tagozat, gimnázium, szakközép, legalább az osztályfőnök arra van, hogy amiről tud, amit lát, és rossz, az ellen tennie kell, és nem fenyegetőzésképpen, nem irgumburgummal. Egyik tanárnőm úgy kiosztotta az osztály problémás tagjait, hogy azt a szülőnek díjaznia kellene, nem felháborodnia, mint az ma szokás. Egy tanárnak nevelnie is kell a diákot, ha a szülő le*zarja vagy nem képes.


Bocsi, hogy elkalandoztam, csak erősen kapcsolódik - szerintem. Ahol a tanár nem tanár, és csak nézik ahogy csinálják másol a balhét, ott megoldás sem lesz. Az általad írt embereket kibírni lehet... sajnos.


18/l

2020. febr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"sajnos eddig mindig az volt, hogy a "rossz" nyeri az a jutalmat."


Hosszútávon ez nem igaz.

2020. febr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A gond az, hogy hülyék közé kerültél...

Általános iskolákban mindenütt vannak hülyék, itt okos gyengébb fizikumú srácok jellemzően úgy szereznek erős haverokat, hogy megengedik nekik, hogy lemásolják róluk a házi feladatot, súgnak nekik felelésnél, dolgozatnál. Akiknek pedig erős haverjaik vannak, azokat mások sem kóstolgatnak.

Általános iskola után meg erős gimiben tanulnak tovább, ahol már nincsenek körülöttük hülyék.


Egyébként meg 16,5 évesen már ne gyereknek érezd magad, hanem inkább fiatalembernek, ifjúnak, lazábban (és gyerekesebben) srácnak.

2020. febr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezért. Már is elérték a céljukat. Mások reakciója,kiborulása,dühössége,frusztráltsága,stb. Sz#rd le.
2020. febr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, érettségiig kihúzom.. :) Lett egy kis önbizalmam.. Eddig kb úgy semmi nem volt. Azért, mert abban a hitben éltem, hogy ha én vagyok a csicska, akkor az életben is én leszek...


De remélem az egyetemen már rendesebb emberekkel leszek körülvéve...

2020. febr. 9. 14:20
 10/12 anonim ***** válasza:
Vondd meg a válladat,tojd le és menj be mosolyogva az osztályba aztán ülj le valahova. Amikor meg elkezdik akkor röhögd ki őket,ha meg neked mennek akkor próbálj kihajolni az ütésektől. Ha rúgnak akkor kapd el a lábukat és gáncsold ki. Stb. Egyszóval vedd viccnek az egészet. Még ha nagyon nehéz is.
2020. febr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!