Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hazugságokat terjesztenek...

Hazugságokat terjesztenek rólam az osztálytársaim!?

Figyelt kérdés

Hazugságokat terjesztenek rólam a suliban, és nem tudom magam "kimagyarázni".


Ilyen pl az, hogy meleg vagyok és, hogy milliárdos vagyok.


16 éves vagyok, fiú, de ennek ellenére én nem vagyok ez az arcoskodó nagyképű osztály nagymenője.


Az ofő amikor az iskolai adományokról beszélt, mondta, hogy lesznek akik nem tehetik meg, hogy nagy összeget adományozzanak, de lesznek, akik viszont igen. És ekkor minden szem rám szegeződött és elsőre nem is tudtam, hogy most mi van...


Másik eset, amikor Azért nem adnak kölcsön egy lapot óra közben, mert minek kérek, ha megvehetem a teljes gyárat is...


És még mindig nem tudom h,ogy miről van szó. Aztán amikor leszállok a buszról egyből kérdezik már más osztályba járók, hogy mivan lerobbant a helikoptered?


Aztán egyik "havertól" megtudtam hogy azt terjesztik, hogy milliárdos vagyok. Azt hozzáteszem h,ogy ha az lennék akkor már rég nem járnék iskolába és nem azok gyötörném magam, hogy milyen munkám legyen...



A másik az az, hogy meleg vagyok. (Van barátnőm, de másik városban él, de a többi tanuló nem látta)


És sokszor odajönnek hozzám a legnagyobb jóindulattal, hogy ne aggódjak, pk elfogadnak engem.. (Ezt teljes szívéből mondta valaki, mert elhitte)


És ez a legrosszabb, hogy fordulnak el tőlem a barátaim, mert nagyképű milliárdosnak tartanak és/vagy melegnek...


Két fajta gyerek van. Aki röhög ezeken a sztorikon és rajtam meg az, aki elhiszi és komolyan veszi. Na ők azok akik elfordulnak tőle.


Elsőre nem si tudtam h,ogy miért nem állnak szóba velem néhányan. És egyszerűen nem tudom magam kimagyarázni. Mutatom h,ogy tessék itt vagyok a barátnőmmel egy képen, erre azt mondják, hogy jólvan megy a photoshop.


Ja meg van egy harmadik féle gyerek, akik azt hiszik, hogy én hazudtam be ezeket!!! És ez talán a legrosszabb..


Rengetegen kamugépnek becéznek.. Azt hiszik, hogy én kamuzom azt, hogy húú én milyen gazdag vagyok..


2020. febr. 9. 21:22
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Hát ja. Ez a három


1. 40%röhögnek rajtam és a storyn


2. 10%-uk elhiszik és sajnálni kezdenek a melegségem miatt..


3. 50%-uk akik azt hiszik, hogy én hazudok.

2020. febr. 9. 21:25
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát ezzel sajnos sok mit kezdeni nem tudsz, főleg ha ők el akarják hinni ezeket. Bár nem is értem egyáltalán hogy röppen fel ilyen hogy valaki gazdag? Több száz ezres Iphone-od van, vagy több százezres designer cipőben jársz?
2020. febr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

2-es. Egyik se.. Nem is kéne.. Rendes minőségi cipőm van és telefonom. Amiről egyébként látszik, hogy nem fél misi...


konkrétan a cipő 9990Ft

telefon meg 64eFt. xiaomi


Ruhám is. quechua pulcsi, noname ezeöccázas póló..

2020. febr. 9. 21:29
 4/14 anonim ***** válasza:
:(
2020. febr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát akkor érthetetlen az egész.

Egyszerűen csak kipécéztek maguknak. Sajnos nem is tudok semmi okosat mondani, mit lehet ezzel kezdeni. Iskolaváltás.

2020. febr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

De azért nem látszom hajléktalannak se! Teljesen jól megvagyunk. nem a pénz teszi a belső gazdagságot! Szép házunk, egy suzuki vitaránk van, 2018-as. Hát nem merci, de azért nem is egy kispolski...


Ja és ráadásul nem is ártottam senkinek! Senkinek nem szóltam be, nem beszéltem vissza a tanároknak..

2020. febr. 9. 21:31
 7/14 A kérdező kommentje:
5-ös. Sajnos igen.. Eszem ágában se lenne hazudni. Nem, hogy ekkorát. 2 perc és kiderülne.. Végülis ugyanott tartanánk, mint most :( :( :( :( :(
2020. febr. 9. 21:35
 8/14 anonim ***** válasza:
Szülők, ofő, többi tanár mit szól? Mondd el nekik is, van hozzá közük!
2020. febr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyszer nem leszel egy hétig, és kérdik mi volt, meséld el, hogy rossz volt a tüdőd és szervkereskedőktől vettél egyet, nem is gondoltad volna, hogy 50 millióból megúszod, -mondod, aztán aki elhiszi azt utána tudod baxtatni, ilyenekkel, hogy " kaptál egy stadiont". Nekem anno bejött, bár azok nagyon agyhalottak voltak.
2020. febr. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9-es. ÁÁÁ felhasználják ellenem. Egyszerűen annyira BUTÁK hogy elterjeszti valaki, hogy én milliárdos vagyok, aztán ha én mondom elhiszi...
2020. febr. 9. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!