Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ugye munkahelyen nincsenek...

Ugye munkahelyen nincsenek ilyen emberek?

Figyelt kérdés

Nektek is van olyan osztálytársatok, aki valamilyen oknál fogva nem bír titeket és kb. meg akar halni ha veled kell együtt dolgozni párban vagy csoportmunkában?

Megértem, nem kell bírnia mindenkinek, mert én se szeretek mindenkit az osztályból, de néha előfordul az, hogy összeraknak minket csoportmunkába. Én úgy vagyok vele, hogy bármennyire is rühellem az illetőt, ilyenkor félreteszem ezt, és megpróbálok együtt dolgozni az illetővel, csak hát néha ilyenkor a másik fél nagyon nem akar (azért van aki képes ilyenkor normális lenni, de ez nem sok osztálytársamra jellemző). Általában az van hogy a többi osztálytársam mondja az illetőnek hogy részvétem, megy a röhögés hogy "nézd ezzel a szerencsétlennel került össze", úgy viselkednek velem, mintha leprás lennék, ők meg aranyból lennének vagy nem is tudom...

Igazából nem nagyon érdekelnek már, mert már csak egy félév van vissza a gimiből, utána meg nem látom őket soha többet, inkább az érdekelne, hogy munkahelyen is vannak ilyen emberek?


18/L



2020. febr. 10. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Gondolod, hogy az általad vázolt emberek nem fognak dolgozni suli után?
2020. febr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Gyerekes emberek akadhatnak bárhol sajnos. De talán munkahelyen kevésbé jellemző.
2020. febr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

A mai 18 évesek 13 évesek szintjén vannak? Frankón ma ez megy egy végzős osztályban? Ez nagyon gáz.

Mondhatnám azt, hogy később nem lesz ez, de nálunk már gimiben sem ez ment...

2020. febr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
egytemen és munkahelyen is van rá példa. sajnos ez van.
2020. febr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha fiatalokkal kerülsz össze, akkor lehetnek ilyenek. Egy idősebb már be látja, hogy itt nem kollektíven kapjátok a büntetést (munkánál fizu, elismerés, stb.), tehát ha ő így áll hozzá a munkához, akkor őt fogják csesztetni. Meg általában, ha csak ketten vagytok egy munkafolyamatra/projektre, akkor másabban is áll hozzád az a személy, aki csapatban mondjuk eljátsza azt, amit felvázoltál.
2020. febr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet azért a gfelnőttek világában már nem csinálnak, ez iylen tini dolog hangosan tolni hogy kit mennyire utálsz, a felnőttek vagy megtanulnak hallgatni, vagy idővel egyre inkább elfogadják, hogy nem csak ugyanolyna emberek vannak mint ők, vagy csak csendben csinálják egymást közt...De ilyesmi azért ritka, max primitívebb helyeken
2020. febr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez emberfüggő.


Egyetemen is lehet majd olyan csoport társad, aki telibexarja a csoportmunkát, amíg te elkészíted az előadást. Majd ő a ppt-ből dadogva felolvas 2-3 kockát.


Munkahelyen is lehet majd olyan, aki helyett kidolgozod a beled, mert ő épp sorozatot néz, a telóját nyomkodja, stb.


Annyi különbséggel, hogy ott már nem neki mondják, hogy őszinte részvétem, hanem neked.

2020. febr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utoljára 12-14 éves koromban volt ilyen, hogy “részvétem”eztek az osztálytársak, amikor a népszerű kis daginak velem kellett együtt csinálni valamit. Sőt, volt olyan, hogy sírással tarkított hisztirohamot kapott egy csaj, amiért a legjobb barija helyett velem kellett lennie. 😀 Most meg már fordult a kocka, én nem állnék szóba azokkal.

Na mindegy, de az hogy 18 évesen, elvileg felnőttként itt tartanak a társaid... nagyon gáz

2020. febr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is ilyen volt az osztályban és persze rám pikkeltek. Mondjuk ennél sokkal durvábbak is voltak. Ma már tudom, hogy bullying áldozat voltam, de attól még nem lesz jobb. Szerencsére a felnőtt emberek nagy része elég kulturáltan tud viselkedni olyannal is aki nem szimpi neki. Ez nekem is meglepő volt gimi után. :-))
2020. febr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!